«مرد، بت، گربه» به بخش مسابقه جشنواره آمریکایی راه یافت

هنردستان: انیمیشن کوتاه «مرد، بت، گربه» ساخته مهناز یزدانی به بخش مسابقه جشنواره آمریکایی راه یافت.

به گزارش هنردستان، انیمیشن کوتاه «مرد، بت، گربه» به کارگردانی مهناز یزدانی و تهیه کنندگی حسین نظرپور به بخش مسابقه جشنواره بین المللی فیلم Cinema Invisible آمریکا راه پیدا کرد.

 

این انیمیشن داستانی فلسفه را در قالبی طنز به تصویر می کشد و انسان را به تعقل فرامی‌خواند.

انیمیشن «مرد، بت، گربه» پیش از این جایزه بهترین فیلمنامه را از هشتمین جشنواره پویانمایی تهران و جایزه بهترین جانبخشی را از جشنواره فیلم های دانشجویی صدا و سیما به دست آورده بود و در بخش مسابقه جشنواره هایی همچون سی امین جشنواره فیلم کوتاه تهران، جشنوره «نسیم شرقی» کانادا، جشنواره فیلم دانشجویی «نهال»، جشنواره فیلم پروین اعتصامی، جشنواره فیلم IndiWise آمریکا و … حضور داشته است.

هدف اصلی برگزارکنندگان جشنواره Cinema Invisible آمریکا نشان دادن فیلم های تولید شده در خاورمیانه و شمال آفریقا به مخاطبانی است که شاید شانس دیدن این گونه آثار را کمتر داشته باشند و فراهم آوردن امکان تبادلات فرهنگی میان فیلمسازان و مخاطبان از اولویت های این جشنواره است.

جشنواره  Cinema Invisible در روزهای ۲۲ و ۲۳ آوریل ۲۰۱۷ برابر با ۲ و ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ در شهر نیویورک کشور آمریکا برگزار خواهد شد.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »