«مکاشفات درخت» در فرهنگسرای نیاوران

هنردستان: فرهنگسرای نیاوران از روز چهارشنبه ۲۵ اسفندماه میزبان پروژه ای چندرسانه ای با عنوان «مکاشفات درخت» می شود.

به گزارش هنردستان، علی اتحاد و علیرضا امیرحاجبی در پروژه ای تحت عنوان «مکاشفات درخت» با مشارکت سفارت ژاپن و بنیاد آفرینش های هنری نیاوران، ایده هایی در زمینه پرفورمنس، موسیقی، ویدئو و چیدمان را به نمایش می گذارند؛ ایده هایی که با تاکید و تمرکز بر روی مفهوم طبیعت، آرامش، خلوص، سکوت شکل جدیدی از اجرا را ارائه می دهند. این پروژه که به آهنگساز فقید و برجسته ژاپنی تورو تاکه میتسو تقدیم شده با تاثیر گرفتن از هنر و دیدگاه هستی شناختی ذن بودیسم، ترکیبی است هماهنگ در ستایش طبیعت، زمین و درخت که شاید یادآوری و هشداری نیز در زمینه از دست دادن ارزش های طبیعی نیز محسوب شود.

 

پیش از این علی اتحاد در سال ۱۳۹۳ پرفورمنسی با عنوان «مرثیه ای برای کتاب سوزی ها» را در فرهنگسرای نیاوران اجرا کرد که مورد استقبال قرار گرفت.

پروژه چندرسانه ایی «مکاشفات درخت» روز چهارشنبه ۲۵ اسفندماه ساعت ۱۸ در گالری اصلی فرهنگسرا اجرا می شود. ورود برای عموم علاقمندان آزاد است.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید
رادیو و تلویزیون

دید و بازدید رمضانی با رادیونمایش

هم‌زمان با فرارسیدن ماه رمضان، دو ویژه‌برنامه «هم‌سفره» و « فصل وصل» روی آنتن شبکه رادیویی نمایش می‌روند. به گزارش روابط‌عمومی رادیونمایش،«هم‌سفره» ویژه‌برنامه افطار ماه

ادامه مطلب »