جرمی کلارکسون پس از «تخت گاز» به شبکه مستند می‌آید

هنردستان: شبکه مستند سیما در ایام نوروز، فصل اول مجموعه مستند جرمی کلارکسون را که پس از جدایی از مجموعه «تخت گاز» با فضایی مشابه تولید شده، روی آنتن می برد.

به گزارش هنردستان، «سفر بزرگ» (The Grand Tour) یک مجموعه تلویزیونی است که توسط جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می اجرا و توسط اندی ویلمن تهیه شده است.

 

این مجموعه تلویزیونی بعد از جدا شدن این چهار نفر از برنامه «تخت گاز» تهیه و تولید شده است. در این مجموعه این ۳ دوست همیشگی سفری ماجرا جویانه را آغاز کرده و به اکثر نقاط جهان سفر می‌کنند تا خودروهای جدید و هیجان انگیز تولیدکنندگان برتر این صنعت را امتحان کنند.

این مجموعه روی هم رفته بسیار امیدوارکننده به نظر می‌آید. آمازون با صرف هزینه‌های هنگفت قصد دارد تا نظر هواداران دو آتشه «تخت گاز» را به سوی خود جلب کند و پیش بینی می شود این مستند قادر به جذب مخاطبان بیشتری از خیل عظیم علاقمندان دنیای خودرو باشد.

لوکیشن‌های انتخاب شده برای فیلمبرداری بخش‌های از پیش ضبط شده، شامل کارائیب، فرانسه، آلمان، ایتالیا، اردن، مراکش، نامیبیا، پرتغال، بریتانیا و ایالات متحده است و برخلاف «تخت گاز»، در این برنامه لوکیشن ثابتی برای قسمت پخش زنده وجود نخواهد داشت.

«سفر بزرگ» از سه شنبه ۱ فروردین در ۱۳ قسمت ۶۰ دقیقه ای، هر شب ساعت ۲۰ از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود و روز بعد ساعت ۱۱ بازپخش می شود.

 

منبع: خبرگزاری مهر

امتیاز دهید