خوان رولفو به روایت فوئنتس در شماره جدید «برگ هنر»

هنردستان: شماره جدید مجله ادبی «برگ هنر» منتشر شد.

به گزارش هنردستان، برگ هنر پرونده ویژه این شماره خود را به خوان رولفو نویسنده مکزیکی اختصاص داده و در این پرونده مطلبی از کارلوس فوئنتس درباره خوان رولفو را ترجمه و منتشر کرده است.

 

علاوه بر جواد اسحاقیان، منصوره تدینی، مهرداد مرزوقی و حیدر زاهدی که نقدهایی درباره رولفو برای این پرونده نوشته‌اند یادداشتی از فرشته مولوی مترجم «دشت سوزان» نیز درباره رولفو منتشر شده و چندین صفحه گلاسه نیز به عکس‌های رولفو اختصاص یافته است.

 

برگ هنر در بخش‌های دیگری هم به داستان، شعر، نقد، معرفی و ادبیات نمایشی پرداخته است و آثاری از رضا خندان، احمد پوری، سیامک گلشیری غلامرضا آذرهوشنگ، محمد شریفی و غلامرضا منجزی را ذیل این عناوین گرد آورده است.

 

صاحب امتیاز، مدیر مسئول و سردبیر دو ماهنامه ادبیات داستانی برگ هنر اقبال معتضدی است و دبیری تحریریه آن را مسعود بُربُر بر عهده دارد. برگ هنر را می‌توانید از کتابفروشی‌ها و باجه‌های منتخب مطبوعاتی تهیه کنید.

 

منبع: ایلنا

امتیاز دهید
رادیو و تلویزیون

دید و بازدید رمضانی با رادیونمایش

هم‌زمان با فرارسیدن ماه رمضان، دو ویژه‌برنامه «هم‌سفره» و « فصل وصل» روی آنتن شبکه رادیویی نمایش می‌روند. به گزارش روابط‌عمومی رادیونمایش،«هم‌سفره» ویژه‌برنامه افطار ماه

ادامه مطلب »