خوان رولفو به روایت فوئنتس در شماره جدید «برگ هنر»

هنردستان: شماره جدید مجله ادبی «برگ هنر» منتشر شد.

به گزارش هنردستان، برگ هنر پرونده ویژه این شماره خود را به خوان رولفو نویسنده مکزیکی اختصاص داده و در این پرونده مطلبی از کارلوس فوئنتس درباره خوان رولفو را ترجمه و منتشر کرده است.

 

علاوه بر جواد اسحاقیان، منصوره تدینی، مهرداد مرزوقی و حیدر زاهدی که نقدهایی درباره رولفو برای این پرونده نوشته‌اند یادداشتی از فرشته مولوی مترجم «دشت سوزان» نیز درباره رولفو منتشر شده و چندین صفحه گلاسه نیز به عکس‌های رولفو اختصاص یافته است.

 

برگ هنر در بخش‌های دیگری هم به داستان، شعر، نقد، معرفی و ادبیات نمایشی پرداخته است و آثاری از رضا خندان، احمد پوری، سیامک گلشیری غلامرضا آذرهوشنگ، محمد شریفی و غلامرضا منجزی را ذیل این عناوین گرد آورده است.

 

صاحب امتیاز، مدیر مسئول و سردبیر دو ماهنامه ادبیات داستانی برگ هنر اقبال معتضدی است و دبیری تحریریه آن را مسعود بُربُر بر عهده دارد. برگ هنر را می‌توانید از کتابفروشی‌ها و باجه‌های منتخب مطبوعاتی تهیه کنید.

 

منبع: ایلنا

امتیاز دهید
سینما

10 فیلم کوتاه اکران آنلاین میشود

انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری فیلیمو 10 فیلم کوتاه «صراحی»، «جونده»، «مونولوگ»، «عروسی مسلم»، «تکلیف»، «استخوان»، «دریازدگی»، «هستی»، «سکوت» و «دوچرخه‌ها، پدرها، سیگارها» را

ادامه مطلب »
سینما

یاداشتی بر «تی تی»

«تی تی» سومین فیلم سینمایی آیدا پناهنده است فیلمساز با همسرش(ارسلان امیری در جشنواره هم فیلم در مقام کارگردان دارد و هم چندتایی از فیلمنامه

ادامه مطلب »