«نماگرد» مهمان اتاق فرمان شبکه مستند می شود

هنردستان: تهیه کننده «نماگرد» اعلام کرد مخاطبان شبکه مستند این هفته با تماشای این برنامه می توانند ضمن آشنایی با نحوه کار در اتاق فرمان شبکه، از ویژه برنامه های نوروزی آن نیز باخبر شوند.

به گزارش هنردستان، سجاد گودرزی تهیه کننده «نماگرد» از پخش ویژه برنامه ای در روز جمعه خبر داد و گفت: جمعه این هفته، دست اندرکاران «نماگرد» مهمان اتاق فرمان شبکه مستند هستند و در این قسمت که استثنائا در ۶۰ دقیقه آماده پخش شده است، مخاطبان می توانند با فعالیت رژی یا همان اتاق فرمان شبکه آشنا شوند.

 

وی ادامه داد: در قالب این قسمت، علاوه بر آیتم های همیشگی برنامه، به معرفی مجموعه های مستند، آثار تک قسمتی و سینمایی عید شبکه مستند که به صورت ویژه برای ایام تعطیلات آماده پخش شده اند، می پردازیم. ضمن این که کوشیده ایم به زبان ساده، به مخاطبان نشان دهیم یک برنامه از زمان رسیدن به اتاق فرمان تا رفتن روی آنتن چه مراحلی را طی می کند. فضای رژی شبکه مستند و مشاغل آن از جمله کارگردان، نیروی فنی، گرافیست، ناظر پخش را نیز معرفی کرده ایم.

 

این تهیه کننده ادامه داد: در این قسمت همچنین به معرفی کانال تلگرامی و سایت شبکه مستند پرداخته ایم تا مخاطبان به صورت ۲۴ ساعته بتوانند از جزئیات برنامه های ویژه نوروز باخبر شوند. بخش هایی از مستندهای ویژه عید نیز در «نماگرد» روی آنتن می رود.

 

گودرزی یادآور شد: در این قسمت به تقدیر از همراهان «نماگرد» پرداخته ایم که در طول ۶، ۷ ماه گذشته کنار ما بوده اند و فیلم و عکس های آنها را نمایش می دهیم. از چهار نفری که به صورت جدی تر به همکاری با ما پرداخته اند نیز یاد می کنیم. از جمله سعید ضروری کسی که با وجود معلولیت، تصاویر سقوط آزاد از هواپیما، بانجی جامپینگ و فعالیت خود در دیگر ورزش های هیجان انگیز را برای ما ارسال می کند یا مهدی نقدی پری دیگر ورزشکاری که ارتباط مستمر با ما دارد و احمد بحری محیط بانی که همراه ما بوده است.

 

به گفته تهیه کننده «نماگرد»، در نخستین هفته سال ۹۶ نیز جمعه چهارم فروردین قسمت دیگری از این برنامه روی آنتن می رود که معرفی نمادهای نوروز از جمله هفت سین در فضایی پرنشاط و پخش ویدئوهای شاد و مفرح فضای مجازی، در آن گنجانده شده است.

 

 قسمت جدید این مجموعه با اجرای کیوان ساکت اف، کارگردانی رضا عاطفی، تصویربرداری مهدی مولایی، صدابرداری امیرابوافتحی، گرافیست علی رحیمی، پژوهش ساغر کوهستانی و تدوین الهام منوچهری جمعه ۲۷ فروردین ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود و شنبه ۲۸ فروردین ساعت ۱۱ بازپخش می شود.

 

منبع: مهر

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »