سال نو با حضور ژاله علو در رادیو نمایش تحویل می‌شود

هنردستان: آغاز سال 1396 ، ویژه برنامه‌ی سال نو با عنوان ” بوی کاغذ رنگی ” با حضور ژاله علو در رادیو نمایش تحویل می‌شود.

 

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، آزاده شاهرخ مهر، تهیه کننده برنامه‌ی ” بوی کاغذ رنگی ” ضمن اعلام این مطلب افزود:”کاغذ رنگی” برنامه ای است با ریتم شاد که با حضور هنرمندان و پیشکسوتان عرصه نمایش رادیویی اجرا خواهد شد.

 

وی ادامه داد :در این برنامه با هنرمندان رادیو درباره‌ی زادگاهشان و عیدهایی که در دوران کودکی‌شان گذرانده‌اند گفت و گو می‌شود.

 

شاهرخ مهر تأکید کرد : این گفت و گوها پیرامون عید نوروز، دید و بازدید، زادگاه هنرمندان و آداب و رسوم ویژه‌ی هر محل در عید نوروز است .

 

این تهیه کننده رادیو در پایان گفت : بخشی از موسیقی این برنامه بر اساس  حال و هوای شهرهایی که هنرمندان درآنجا نوروزشان گذرانده‌اند انتخاب شده است.همچنین دربخشی دیگر،  سری به گوشه و کنار ایران زدیم تا به زبانهای اقوام مختلف  ایرانی سال نو را به شنوندگان تبریک بگوییم.

 

” بوی کاغذ رنگی ” به تهیه کنندگی : آزاده شاهرخ مهر، گویندگی : نازنین مهیمنی ، مهرداد مهماندوست ، صدابرداری : فرزاد شریفی و با هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ، لحظه‌ی تحویل سال 1396 به روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید