معرفی برندگان مسابقه معماری در واقعیت مجازی

هنردستان: برندگان مسابقه جهانی معماری در واقعیت مجازی (VR) از سوی برگزارکنندگان این رقابت معرفی شدند.

 

به گزارش هنردستان، گروه واقعیت مجازی  Bee Breeders یک مسابقه با موضوع معماری در واقعیت مجازی   (Architecture in Virtual Reality)  برگزار کرده و پس از بررسی طرح های موجود سه طرح برتر را در گالری واقعیت مجازی کمپانی خود معرفی کرده اند.

 

در این گالری مجازی بازکنندگان می توانستند در فضای خیالی طرح های برتر و یا پروژه های ارسالی گشت و گذار کرده و نگرش ذهن شرکت کنندگان را به صورت مجازی لمس کنند.

بر این اساس بوریس هیلدرال از فرانسه موفق به کسب رتبه اول این مسابقه شده و پروژه ای با موضوع “بر روی پایین ترین نقطه قله” از الزابتا کربیلوا و ژوراژ هورناک از آکادمی هنرهای زیبا براتیسلاوا، همچنین پروژه ” گالری بی نهایت”از پائولو آنتونیو و زارک کاستیلو از دانشگاه دلوس اندس به ترتیب مقام های دو و سوم رقابت را به خود اختصاص داده اند.

برندگان مسابقه معماری در واقعیت مجازی

رتبه دوم

برندگان مسابقه معماری در واقعیت مجازی

رتبه سوم

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »