درحاشیه حضور ایران در نمایشگاه کتاب پاریس؛ جشن نوروز برای ایرانیان مقیم فرانسه

هنردستان: همزمان با حضور ایران در سی وهفتمین دوره نمایشگاه کتاب پاریس به همت موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران و با مشارکت رایزنی فرهنگی ایران در پاریس با حمایت بانک شهرجشن نوروز برای ایرانیان مقیم فرانسه برگزار شد.

 

به گزارش هنردستان، عصرروز ۲فروردین درحاشیه حضور ایران در سی وهفتمین نمایشگاه کتاب پاریس جشن نوروز برای ایرانیان مقیم فرانسه با کنسرت سالارعقیلی برگزار شد که با استقبال گسترده و بی‌نظیر ایرانیان مقیم فرانسه و ایران دوستان فرانسوی روبرو شد. استقبال از این برنامه به حدی بود که ساعت‌ها قبل از برگزاری مردم در صف‌های طولانی در انتظار تهیه بلیط برای ورود به سالن بودند و بسیاری هم به صورت ایستاده در سالن برنامه را تماشا کردند.

 

این برنامه باهمت موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران و با مشارکت رایزنی فرهنگی ایران در پاریس و با حمایت بانک شهر برگزارشد.

 

سی و هفتمین دوره نمایشگاه کتاب پاریس روز ۴فروردین افتتاح می‌شود. موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در یک غرفه ۵۲ متری در این دوره از نمایشگاه حضور دارد.

 

منبع: ایلنا

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »