درحاشیه حضور ایران در نمایشگاه کتاب پاریس؛ جشن نوروز برای ایرانیان مقیم فرانسه

هنردستان: همزمان با حضور ایران در سی وهفتمین دوره نمایشگاه کتاب پاریس به همت موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران و با مشارکت رایزنی فرهنگی ایران در پاریس با حمایت بانک شهرجشن نوروز برای ایرانیان مقیم فرانسه برگزار شد.

 

به گزارش هنردستان، عصرروز ۲فروردین درحاشیه حضور ایران در سی وهفتمین نمایشگاه کتاب پاریس جشن نوروز برای ایرانیان مقیم فرانسه با کنسرت سالارعقیلی برگزار شد که با استقبال گسترده و بی‌نظیر ایرانیان مقیم فرانسه و ایران دوستان فرانسوی روبرو شد. استقبال از این برنامه به حدی بود که ساعت‌ها قبل از برگزاری مردم در صف‌های طولانی در انتظار تهیه بلیط برای ورود به سالن بودند و بسیاری هم به صورت ایستاده در سالن برنامه را تماشا کردند.

 

این برنامه باهمت موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران و با مشارکت رایزنی فرهنگی ایران در پاریس و با حمایت بانک شهر برگزارشد.

 

سی و هفتمین دوره نمایشگاه کتاب پاریس روز ۴فروردین افتتاح می‌شود. موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در یک غرفه ۵۲ متری در این دوره از نمایشگاه حضور دارد.

 

منبع: ایلنا

امتیاز دهید
سینما

10 فیلم کوتاه اکران آنلاین میشود

انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری فیلیمو 10 فیلم کوتاه «صراحی»، «جونده»، «مونولوگ»، «عروسی مسلم»، «تکلیف»، «استخوان»، «دریازدگی»، «هستی»، «سکوت» و «دوچرخه‌ها، پدرها، سیگارها» را

ادامه مطلب »
سینما

یاداشتی بر «تی تی»

«تی تی» سومین فیلم سینمایی آیدا پناهنده است فیلمساز با همسرش(ارسلان امیری در جشنواره هم فیلم در مقام کارگردان دارد و هم چندتایی از فیلمنامه

ادامه مطلب »