قول مساعد احمدی‌پور برای احیاء و مرمت دبیرستان امام خمینی (ره) بروجرد

هنردستان: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: تدبیر آموزش و پرورش در پذیرش و اسکان مسافران نوروزی قابل تحسین است.

 

به گزارش هنردستان، زهرا احمدی‌پور در حاشیه بازدید از دبیرستان تاریخی امام خمینی (ره) شهرستان بروجرد با اشاره به تکالیف دستگاه‌های فرهنگی و اجرایی در ستاد اجرایی سفر، اظهارکرد: آموزش و پرورش از جمله دستگاه‌هایی است که با تدبیر و درایت در این عرصه حرکت کرده است و بخش قابل توجهی از مسافران نوروزی توسط آموزش و پرورش پذیرش و اسکان می‌شود که قابل تحسین است.کار آموزش و پرورش در توسعه گردشگری و جذب توریست بسیار موثر است و این کار باید تقویت و حمایت شود.

 

احمدی‌پور در خصوص احیاء و مرمت دبیرستان امام خمینی (ره) که از آثار و ابنیه تاریخی شهرستان بروجرد به حساب می‌آید قول مساعد داد.

 

وی در ادامه در تعدادی از مراکز اسکان حضور یافت و  از روند خدمات رسانی آموزش و پرورش به مسافران نوروزی بازدید کرد.

 

 جمشید ابوالفتحی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بروجرد هم با ارائه گزارشی از روند فعالیت مراکز اسکان گفت: قریب به 220 کلاس در قالب 27 آموزشگاه برای پذیرش و اسکان مسافران نوروزی تجهیز شده و تا به امروز هم بیش از 2000 نفر در این مراکز پذیرش شده‌اند.

 

وی استقبال مسافران نوروزی را مطلوب برشمرد و افزود: در مقایسه با سال قبل آمار  مسافران افزایش پیدا کرده است.

 

منبع: ایسنا

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »