قول مساعد احمدی‌پور برای احیاء و مرمت دبیرستان امام خمینی (ره) بروجرد

هنردستان: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: تدبیر آموزش و پرورش در پذیرش و اسکان مسافران نوروزی قابل تحسین است.

 

به گزارش هنردستان، زهرا احمدی‌پور در حاشیه بازدید از دبیرستان تاریخی امام خمینی (ره) شهرستان بروجرد با اشاره به تکالیف دستگاه‌های فرهنگی و اجرایی در ستاد اجرایی سفر، اظهارکرد: آموزش و پرورش از جمله دستگاه‌هایی است که با تدبیر و درایت در این عرصه حرکت کرده است و بخش قابل توجهی از مسافران نوروزی توسط آموزش و پرورش پذیرش و اسکان می‌شود که قابل تحسین است.کار آموزش و پرورش در توسعه گردشگری و جذب توریست بسیار موثر است و این کار باید تقویت و حمایت شود.

 

احمدی‌پور در خصوص احیاء و مرمت دبیرستان امام خمینی (ره) که از آثار و ابنیه تاریخی شهرستان بروجرد به حساب می‌آید قول مساعد داد.

 

وی در ادامه در تعدادی از مراکز اسکان حضور یافت و  از روند خدمات رسانی آموزش و پرورش به مسافران نوروزی بازدید کرد.

 

 جمشید ابوالفتحی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بروجرد هم با ارائه گزارشی از روند فعالیت مراکز اسکان گفت: قریب به 220 کلاس در قالب 27 آموزشگاه برای پذیرش و اسکان مسافران نوروزی تجهیز شده و تا به امروز هم بیش از 2000 نفر در این مراکز پذیرش شده‌اند.

 

وی استقبال مسافران نوروزی را مطلوب برشمرد و افزود: در مقایسه با سال قبل آمار  مسافران افزایش پیدا کرده است.

 

منبع: ایسنا

امتیاز دهید
سینما

10 فیلم کوتاه اکران آنلاین میشود

انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری فیلیمو 10 فیلم کوتاه «صراحی»، «جونده»، «مونولوگ»، «عروسی مسلم»، «تکلیف»، «استخوان»، «دریازدگی»، «هستی»، «سکوت» و «دوچرخه‌ها، پدرها، سیگارها» را

ادامه مطلب »