سیمین غانم در تالار وحدت به صحنه می‌رود

هنردستان: خواننده ترانه “گل گلدون من” اواسط بهار در تالار وحدت برای بانوان کنسرت برگزار خواهد کرد.

 

به گزارش هنردستان،  سیمین غانم در تازه‌ترین برنامه خود در روزهای 21 و 22 اردیبهشت‌ماه از ساعت 14:30 در تالار وحدت شهر تهران از بانوان علاقه‌مند به موسیقی پذیرایی خواهد کرد.

 

خالق قطعه جاودانه “گل گلدون من” در این کنسرت همراه با گروهش متشکل از فروغ فضلی (پیانو) ، آزاده شمس (ویولن)، نیلوفر ابراهیمی (فلوت)، آرمینا جعفری (درامز) و سارا احمدی (دف) روی صحنه خواهد رفت.

 

غانم معمولاً کنسرت‌هایش را با قطعه‌ای در مدح امام علی (ع) آغاز می‌کند که این قطعه در کنسرت اردیبهشت نیز اجرا خواهد شد. وی همچنین در کنار اجرای چند قطعه ماندگار و قدیمی خود چون “گل گلدون”، “مرد من”، “سیب”، “آسمان آبی”، “حلقه”، “گل پامچال” و “بی قرار”، چند اثر جدید نیز از ساخته‌های خودش و همچنین یک قطعه محلی را برای بانوان می‌خواند.

 

کنسرت سیمین غانم در تالار وحدت به همت موسسه خیریه فیروزنیا برگزار می‌شود و بخشی از درآمد کنسرت نیز به این موسسه اختصاص داده خواهد شد.

 

بلیت‌فروشی کنسرت سیمین غانم از هم‌اکنون در وب‌سایت ایران کنسرت انجام می‌شود و بلیت‌های 40،60،70،80،90 و 110 هزار تومانی برای این کنسرت اختصاص داده شده است.

 

آخرین کنسرت سیمین غانم پیش از اجرا در اردیبهشت ماه 96، در دی‌ماه سال 95 برگزار شد که او در روزهای 10،16 و 17 دی برای بانوان در تالار وحدت اجرا کرد.

 

سیمین غانم فعالیت رسمی خود را از ۲۵ سالگی و در سال ۱۳۴۸۸ آغاز کرد. او دوره موسیقی سنتی و ردیف را زیر نظر محمود کریمی گذراند. مدتی نیز نزد مرتضی حنانه قواعد موسیقی و سلفژ را آموخت و با علی تجویدی نیز در زمینه موسیقی کار کرد. از این خواننده مجموعه آثاری چون “قلک چشات”، “ماتم” و “به کنارم بنشین” به جای مانده است.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید