از عماد طالب‌زاده تا رسیتال پیانو وصال

هنردستان: عماد طالب‌زاده، وصال نایبی، علی تنها، رحیم شهریاری و… آخر هفته در تهران روی صحنه خواهند رفت.

 

به گزارش هنردستان، در اواسط فصل زمستان اجراهای موسیقی رنگ‌آمیزی کمتر داشته و سردی هوا روی برنامه‌های موسیقایی نیز تأثیر خود را داشته است.

 

 

عماد طالب‌زاده خواننده‌ پاپ که مدتی از فعالیت رسمی و مجاز در کشور دور بود، در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران به اجرای کنسرت می‌پردازد. طالب‌زاده به‌زودی آلبوم خود را نیز روانه بازار موسیقی خواهد کرد. این خواننده روز 14 بهمن در یک شب و دو سئانس 18 و 22 در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه خواهد رفت.

رحیم شهریاری

خواننده آذری پاپ جدیدترین کنسرت خود را در تهران روی صحنه می‌برد. شهریاری در تاریخ 15 بهمن‌ماه به همت موسسه “آوای دوران” در ‌یک شب و دو سئانس 18 و 22 در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برنامه اجرا می‌کند.

 

او که به تازگی آلبوم خود را با نام سنه گوره را روانه بازار موسیقی کرده در این کنسرت قطعاتی از این آلبوم را نیز اجرا خواهد کرد.

 

علی تنها

کنسرت “قرنفیل” به خوانندگی و سرپرستی علی تنها ۱۴ بهمن‌ماه ساعت 20 در تالار رودکی برگزار خواهد شد.

 

در این اجرا که در قالب رسیتال پیانو اجرا می‌شود، قرار است قطعاتی از اپرت معروف آرشین مال آلان روی صحنه برود.

 

 به گفته علی تنها، سرپرست گروه در کنسرت قرنفیل، عطا اطمینان، نوازنده پیانو قطعاتی از اپرت ارشین مال آلان را به همراه قطعاتی از موسیقی اصیل آذربایجانی می‌نوازد.

 

 تعدادی از این قطعات عبارتند از آمان آمان آیریلیق، شکریه، قرنفیل، نازنده سوگیلیم، عزیزصورت، آذربایجان، تزگل و آلاگوز. علی تنها اطمینان را با صدای گرم خود همراهی می‌کند.

 

علی تنها، برگزیده جشنواره فجر است و عضویت در ارکستر ملی ایران به رهبری فرهاد فخرالدینی را نیز در کارنامه دارد.

 

وصال نایبی

رسیتال پیانو وصال نایبی ۱۵ بهمن‌ ساعت ۲۰ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.

 

وصال نایبی در این اجرا هشت قطعه از آثار آهنگسازان بزرگی همچون باخ، بتهوون و شوپن را اجرا می کند.

 

نایبی در خصوص اجرای این رسیتال گفت: من موسیقی کلاسیک را دوست دارم و از بچگی با این موسیقی آشنایی داشته‌ام. از سن کم شروع به یادگیری این نوع موسیقی کردم به همین خاطر زیبایی‌های این موسیقی را درک می‌کنم و موسیقی کلاسیک را در کنسرت‌ها اجرا می‌کنم تا مردم هم با این موسیقی آشنایی پیدا کنند و بتوانند از زیبایی‌های موسیقی واقعی و عمیق لذت ببرند.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »