مهلت ارسال آثار بیستمین جشنواره تئاتر مقاومت فتح خرمشهر تمدید شد

هنردستان: مهلت ارسال فیلم نمایش های متقاضی حضور در بیستمین جشنواره ملی تئاتر مقاومت فتح خرمشهر تا پایان فروردین تمدید شد.

 

به گزارش هنردستان، با اعلام دبیرخانه دائمی جشنواره ملی تئاتر مقاومت فتح خرمشهر مهلت ارسال فیلم نمایش های متقاضی به این جشنواره تا ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۶ تمدید شد.

 

در متن اطلاعیه دبیرخانه جشنواره آمده است : «پس از پیگیری مکرر متقاضیان شرکت در جشنواره در خصوص تمدید مهلت برای ضبط نمایش ها دبیرخانه بیستمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر، تصمیم به تمدید مهلت ارسال آثار دو بخش صحنه ای و خیابانی تا پایان وقت اداری ۳۱ فروردین ۱۳۹۶گرفت.

 

علاقه مندان به حضور در این جشنواره می توانند فایل فراخوان را از طریق آدرس http://theater.ir/fa/۷۴۶۸۲ در سایت ایران تئاتر دریافت کنند.»

 

بیستمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر به دبیری همایون قنواتی از تاریخ ۲۹ اردیبهشت تا ۳ خرداد ۹۶ در استان خوزستان برگزار خواهد شد.

 

منبع: مهر

امتیاز دهید
سینما

10 فیلم کوتاه اکران آنلاین میشود

انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری فیلیمو 10 فیلم کوتاه «صراحی»، «جونده»، «مونولوگ»، «عروسی مسلم»، «تکلیف»، «استخوان»، «دریازدگی»، «هستی»، «سکوت» و «دوچرخه‌ها، پدرها، سیگارها» را

ادامه مطلب »
سینما

یاداشتی بر «تی تی»

«تی تی» سومین فیلم سینمایی آیدا پناهنده است فیلمساز با همسرش(ارسلان امیری در جشنواره هم فیلم در مقام کارگردان دارد و هم چندتایی از فیلمنامه

ادامه مطلب »