حدیث تهرانی از “دریاچه ماهی” تا “دیوار شیشه‌ای”

هنردستان: حدیث تهرانی معتقد است کار کردن با کارگردانان زن ضمن این که آرامش به همراه دارد خیلی خوب و پرانرژی‌تر است.

 

به گزارش هنردستان، حدیث تهرانی بازیگر فیلم” دریاچه ماهی” که در بخش چشم‌انداز سینمای ایران جشنواره فجر حضور دارد، در گفت‌وگو با هنرآنلاین درباره نقش خود گفت: از آنجایی که به ژانر دفاع مقدس علاقه‌مند هستم، وقتی فیلمنامه را خواندم، احساس کردم که نقش کمی دوپهلو است و رگه‌های منفی نیز دارد و می‌تواند تا آخر هم منفی بماند، اما از یک جا به بعد این کاراکتر با تغییراتی مواجه و از کرده خود پشیمان می‌شود که او را به سمت مثبت بودن می‌برد.

 

 

وی ادامه داد: یک نقش منفیِ دوست‌داشتنی بود که در نهایت تبدیل به نقش مثبت می‌شود. زمانی که خانم دوستی پیشنهاد حضور در این نقش را به من دادند بسیار خوشحال شدم و اتفاق خوبی برایم بود.

 

بازیگر سریال ” به کجا چنین شتابان” درباره کار کردن با کارگردان‌های خانم و تفاوت آن با کارگردان‌های دیگر نیز بیان کرد: کار کردن با کارگردان خانم خیلی خوب است و انرژی خاصی دارد، چرا که می‌توانی خیلی خوب با او تعامل برقرار کنی، ضمن این که یک آرامش خاصی به همراه دارد و بر اساس ویژگی‌های روحی و احساسی خانم‌ها این ارتباط خیلی خوب شکل می‌گیرد. با این که مریم دوستی کار اولش را در سینما تجربه می‌کرد اما کارگردان بی‌تجربه‌ای نبود و در حین کار به نظر نمی‌رسید که فیلم اولی باشد.           

                                         

تهرانی که خود را یک تماشاچی حرفه‌ای سینما می‌داند، درباره فیلم‌های حاضر در جشنواره نیز گفت: فیلم‌هایی که دیدم بد نبودند ولی خیلی هم اتفاق مهمی را در سینما رقم نمی‌زنند، می‌توانم بگویم فیلم‌هایی که تا الان دیدم در حد متوسط بودند.

 

این بازیگر درباره فعالیت‌های جدید خود نیز عنوان کرد: در حال حاضر مشغول بازی در سریال “دیوار شیشه‌ای” به کارگردانی راما قویدل هستم که برای شبکه دو در حال آماده‌سازی است و به همراه مجید واشقانی در نقش دو مجری به ایفای نقش می‌پردازیم.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید