زندگی پله موضوع یک سریال می‌شود

هنردستان : تهیه‌کنندگان برنامه تلویزیونی “همراه با کارداشیان‌ها” با همکاری اسطوره فوتبال یک سریال کوتاه داستانی می‌سازند.

 

پله که شاید بزرگ‌ترین ستاره تاریخ فوتبال باشد، موضوع یک سریال کوتاه داستانی می‌شود.

بانیم-موری پروداکشنز، تهیه‌کنندگان برنامه تلویزیونی “همراه با کارداشیان‌ها” با همکاری پله و پل کمزلی مدیر برنامه‌های او بر مبنای زندگی اسطوره برزیلی یک مجموعه تلویزیونی داستانی می‌سازند.

به گزارش هالیوود ریپورتر، این سریال، زندگی پله (با نام اصلی ادسون آرانتس دو ناسیمنتو) را در نیویورک در اواسط دهه 1970 به تصویر می‌کشد، زمانی که او در کنار دیگر بازیکنان بین‌المللی برای تیم فوتبال کاسموس نیویورک بازی می‌کرد.

نام سریال هنوز مشخص نیست و هنوز شبکه‌ای وارد پروژه نشده است. پله 76 ساله به عنوان مدیرتولید با سریال همکاری می‌کند.

پله از 15 سالگی برای تیم سانتوس توپ می‌زد و در 16 سالگی به تیم ملی فوتبال برزیل راه پیدا کرد. او در دوران حرفه‌ای خود در چهار جام جهانی بازی کرد و موفق به کسب سه جام (1958، 1962 و 1970) شد. پله با 71 گل در 91 بازی رکورددار بیشترین گل زده برای تیم ملی برزیل است.

او بعد از بازنشستگی در 1977، سفیر جهانی فوتبال شد و در 2010 به عنوان رئیس افتخاری کاسموس نیویورک معرفی شد. فوروارد سابق با 1281 گل در 1363 بازی رکورددار است و از سوی فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) به عنوان بازیکن قرن و از سوی کمیته بین‌المللی المپیک به عنوان ورزشکار قرن معرفی شده است.

منبع : هنرآنلاین 

امتیاز دهید