جشنواره داستانک “کودکان کار” برگزار می‌شود

هنردستان: جشنواره داستانک “کودکان کار، آیندگان فردا” برگزار می‌شود.

 

به گزارش هنردستان، جشنواره داستانک “کودکان کار، آیندگان فردا” با موضوعات کودکان کار، عزت نفس، ادب و احترام، همدلی، پدرم قهرمان است، محیط زیست و قضاوت‌های عجولانه برنامه‌ریزی شده که نویسندگان می‌توانند با حداکثر سه اثر در آن شرکت کنند.

 

 

داوود ملکی مدرس کانون واژه و دبیر علمی این جشنواره گفت: برای شرکت‌کنندگان در این جشنواره محدودیت سنی در نظر گرفته نشده و هر نویسنده با سه اثر که هر اثر ۵۰۰ حداکثر کلمه است می‌تواند شرکت کند.

 

او با اشاره به کودکان کار گفت: موضوع کودکان کار از آن دست دردها و دغدغه‌هایی است که ادبیات کمتر به آن پرداخته و امیدواریم با برگزاری این جشنواره بتوانیم قسمتی از توجه‌ها را به آن سمت هدایت کنیم.      

                                          

شرکت‌کنندگان در جشنواره داستانک “کودکان کار” که به همت کانون ادبی واژه و فرهنگسرای خاوران برگزار می‌شود می‌توانند آثار خود را از تاریخ ۱۰ بهمن تا ۱۰ اسفند به آدرس الکترونیکی: www.koodak.dastan.ir  ارسال کنند. زمان برگزاری مراسم اختتامیه ۱۸ اسفند پیش‌بینی شده است و اطلاعات تکمیلی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
رادیو و تلویزیون

پخش سریال «مرداب» آغاز شد

صبح امروزپخش سریال «مرداب» اثر جدید برزو نیک‌نژاد از فیلم‌نت آغاز شد. به گزارش روابط‌عمومی فیلم‌نت، همزمان با انتشار قسمت اول از سریال «مرداب» پوستر

ادامه مطلب »