آلبوم موسیقی «تردید» به بازار آمد

آلبوم «تردید»، تازه‌ترین همکاری محمود انصاری و حسین سوادزاده در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

محمود انصاری جدیدترین آثار خود را در قالب یک آلبوم موسیقی با عنوان «تردید» روانه بازار موسیقی کشور کرد.

ترانه‌سرا و آهنگساز تمام قطعات این آلبوم حسین سوادزاده است و تنظیم قطعات را حسین سیاحی،کمال صداقت، وحید طاهرخانی و بهمن بختیاری انجام داده‌اند.

«تردید»،«عاشقم هنوزم»،«دلواپسی»،«اعتراف»،«قاصدک»،«حسرت (کم نگیر)»،«خواهش»،«مرگ رویاها»، «خاطره‌ها»،«رویای آشفته» و «وقت عاشقی» عنوان قطعات این اثرند که قطعه رویای آشفته با دو تنظیم متفاوت عرضه شده است.

فیروز ویسانلو، مجتبی تقی‌پور، یاشار خسروی، بابک ریاحی‌پور، حسن فراهانی، بابک یوسفی، علیرضا دریایی، محمد رشیدی، پیمان رشیدی، کمال صداقت، حسین سیاحی و بهمن بختیاری نوازندگان این آلبوم آکوستیک هستند و ضبط آن را وحید طاهرخانی بر عهده داشته است.

میکس و مستر این آلبوم نیز توسط نوید احمدی،کمال صداقت، وحید طاهرخانی و بهمن بختیاری انجام شده است.

مشاور هنری و مدیریت پروژه آلبوم با حسین سوادزاده بوده و اخذ مجوز هم از طریق شرکت «آوای ماندگار صداقت» انجام پذیرفته است. همچنین امین باقری عکاس و طراح گرافیک آنست.

قطعه « وقت عاشقی» تیتراژ برنامه «شام ایرانی» و قطعه «رویای آشفته» تیتراژ فیلم «عشق نیکان» بوده است.

دکتر محمود انصاری که پیش از این آلبوم «موج‌های آبی» را منتشر کرده، متولد ۱۳۴۷ در شهر اهواز است. او فارغ‌التحصیل رشته داروسازی از دانشگاه تبریز بوده و هم‌زمان با تحصیل به یادگیری دوره‌های مختلف خوانندگی زیر نظر استاد کاظم‌پوره پرداخته است. سال‌ها حضور در برنامه‌های صداوسیما و اجرای چند تیتراژ از سوابق هنری این خواننده است.

علاقه‌مندان می‌توانند هم‌اکنون «تردید» را از رسانه‌های معتبر موسیقی تهیه بکنند.

3.2/5 - (21 امتیاز)