انتصاب باربد بیات به عنوان مدیر برنامه علی رهبری

هنردستان :  اجرای علی رهبری به همراه گروه کر وارکستر فیلارمونیک اسلواکی در روزهای 14 و 15 اردیبهشت 

 

به گزارش هنردستان ، در کنسرت علی رهبری که در تالار طلایی براتیسلاوا روی صحنه می‌رود؛ علاوه بر قطعه «سیارات»، قطعه «فانتزی اسکاتلندی» اثر مکس بروخ برای ویولن و ارکستر به نوازندگی ایوان ژناتی اجرا می‌شود.

ایوان ژناتی نوازنده بین‌المللی اهل جمهوری چک و برنده مسابقات چایکفسکی در مسکو و فستیوال بهاره پراگ است که با ارکسترهای مشهوری در لندن، وین، مسکو، آمستردام، زوریخ، توکیو، نیویورک و چندین شهر دیگر جهان کنسرت داشته و با هنرمندان برجسته‌ای چون والری گرگیف، نویل مارینر و یویوما همکاری نزدیک داشته است.

علی رهبری طی ماه‌های گذشته به دعوت بنیاد فرهنگی هنری آنتالیا با ارکستر دولتی این شهر و همراهی چهار سولیست نامدارجهانی روی صحنه تالار اسپندوس آنتالیا برنامه اجرا کرد.

همچنین در خبری که به تازگی از سوی علی رهبری به رسانه‌ها داده شده، باربد بیات به عنوان مدیر ارتباطات و برنامه‌ریزی این رهبر ارکستر معرفی شده است.

باربد بیات ضمن اعلام تمدید قرارداد علی رهبری با ارکستر آنتالیا در توضیح این سمت نوشته است: «از این پس مدیریت ارتباطات و برنامه‌ریزی استاد علی رهبری، به عهده اینجانب بوده و افتخار دوباره‌ای نصیبم کرده است. باعث سرافرازی بنده است که پس از این برنامه‌ریزی و مدیریت قراردادهای ایشان را عهده‌دار می‌شوم.»

منبع : ایلنا 

امتیاز دهید