پلاتوهای رایگان و نیم بها برای تمرین گروه‌های جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی

هنردستان : دبیرخانه بیستمین جشنواره تئاتر دانشگاهی در راستای حمایت از تئاتر دانشجویی، پلاتوهای رایگان و با تخفیف ۵۰ درصد برای استفاده گروه‌های دانشجویی تئاتر در نظر گرفت.

 

به گزارش هنردستان، بر اساس تفاهم نامه ای مابین دبیرخانه جشنواره و تعدادی از پلاتو های تئاتری، پلاتوهای همراه با بیستمین دوره جشنواره تئاتر دانشگاهی معرفی شدند. گروه‌های تئاتر دانشجویی راه یافته به بازبینی مرحله دوم می‌توانند، از ۶ مرکز پلاتو اداره تئاتر، پلاتو پیچ، پلاتو لام، پلاتو اورنگ، پلاتو پیچک و پلاتو آی به صورت رایگان در نوبت صبح و یا با تخفیف ۵۰ درصد در نوبت بعد از ظهر استفاده کنند.

گروه‌های محترم می‌توانند با مراجعه به دبیرخانه جشنواره به آدرس خیابان انقلاب، چهار راه ولیعصر، مقابل پارک دانشجو، کوچه شهید بالاور، ساختمان شماره یک معاونت فرهنگی و اجتماعی، پلاک ۴، طبقه ۵ نسبت به دریافت معرفی نامه اقدام کنند.

بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران از ۱۵ تا ۲۳ اردیبهشت ماه ۹۶ به دبیری مهدی گمار برگزار می شود.

منبع : مهر 

امتیاز دهید
سینما

10 فیلم کوتاه اکران آنلاین میشود

انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری فیلیمو 10 فیلم کوتاه «صراحی»، «جونده»، «مونولوگ»، «عروسی مسلم»، «تکلیف»، «استخوان»، «دریازدگی»، «هستی»، «سکوت» و «دوچرخه‌ها، پدرها، سیگارها» را

ادامه مطلب »
سینما

یاداشتی بر «تی تی»

«تی تی» سومین فیلم سینمایی آیدا پناهنده است فیلمساز با همسرش(ارسلان امیری در جشنواره هم فیلم در مقام کارگردان دارد و هم چندتایی از فیلمنامه

ادامه مطلب »