بهزاد فراهانی در افتتاح نمایش بزرگراه: پرداختن به شهدا توسط جامعه تئاتر ایران مایه مباهات است

هنردستان: نمایش بزرگراه با نویسندگی و کارگردانی ابوالفضل حاجی علی‌خانی، شب گذشته طی مراسمی با حضور جمعی از پیشکسوتان تئاتر ایران افتتاح شد.

 

به گزارش هنردستان، دراین مراسم که با حضور جمعی از علاقمندان و مخاطبان هنرنمایش درتماشاخانه سرو انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس برگزار شد بهزاد فراهانی، آتش تقی پور، عزت الله رمضانی‌فر، بابک نوری و نقی سیف جمالی حضور داشتند.

 

بهزاد فراهانی هنرمند سینما تئاتر و تلویزیون در آغاز این نمایش گفت: مایه فخر و مباهات جامعه تئاتر ایران است که جوانانی با همت و پشتکار بالا و با کمترین امکانات مادی درباره غرورآفرینان و افتخارافرینان میهن و کشورمان هنرنمایی می‌کنند.

 

وی از اهالی تئاتر و عموم مردم و مخاطبین دعوت کرد تا از نزدیک به تماشای این نمایش بنشینند و از فعالیت جوانانی که در این عرصه حضور دارند حمایت کنند.

 

در این نمایش که توسط انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس تولید شده است ابوالفضل حاجی علیخانی(نویسنده و کارگردان و بازیگر) صادق توکلی، علی گل زاده، بهمن روز بهانی، حسین پرستار، ناصرپژنگ، محمد رضا چاپاریان، خسرو امیری، جمال فوادیان، مجید علم بیگی، مریم عسگری، شقایق فتحی ، کتایون سبحانی، میلاد صیادی، زهرا احمدی (بازیگران) و حامد ناوشکی(نریتور) همکاری می‌کنند.

 

گفتنی است دراین مراسم برای نخستین بار و با هدف حمایت از محیط زیست، ماهی‌های قرمز مراسم عید باستانی نوروز به صورت نمادین در طبیعت رها شدند.

 

این نمایش فروردین و اردیبهشت سال 96 از ساعت 19و در تماشاخانه سرو واقع در میدان فردوسی خیابان سپهبد قرنی ابتدای خیابان شهید فلاح پور پلاک 1 پذیرای علاقمندان است.

 

منبع: ایلنا

امتیاز دهید
سینما و تائاتر

امین تارخ درگذشت

امین تارخ یکی از بازیگران پیشکسوت و با سابقه سینما و تئاتر امروز 2 مهر ماه 1401 درگذشت امین تارخ ۲۰ مرداد ۱۳۳۲ در محلهٔ

ادامه مطلب »