“روزهای بهتر” از شنبه روی آنتن شبکه یک / علیرضا افتخاری خواننده تیتراژ

هنردستان: مجموعه تلویزیونی “روزهای بهتر” به تهیه کنندگی احمد زالی از شنبه 19 فروردین به روی آنتن می رود.

 

به گزارش هنردستان، با توجه به اتمام سریال نوروزی “علی البدل”، مجموعه اپیزودیک روزهای بهتر از شنبه پخش خواهد شد. این سریال در شش قصه پنج قسمتی و در مجموع 30 قسمت در حال تولید است و قرار است از 19 فروردین قصه اول این مجموعه با نام “گذر از مه” پخش شود.

 

کارگردان این اپیزود حمیدرضا لوافی است که در پنج قسمت 45 دقیقه ای آماده نمایش است. سریال روزهای بهتر حاوی موضوعات متنوع اجتماعی است که هر هفته داستان یک مجموعه پنج قسمتی آغاز و به سرانجام می رسد.

 

علیرضا افتخاری خواننده تیتراژ این سریال است که قطعه “دل دیوونه” را با شعری از عبدالجبار کاکایی خوانده است. “گذر از مه” از شنبه تا چهارشنبه ساعت 22:20 از شبکه یک به روی آنتن خواهد رفت. در خلاصه داستان سریال آمده است: اسفندیار، نوجوان روستایی است که رویای بدست آوردن شهرت و ثروت از راه فوتبالیست شدن را در سر دارد. او در این راه تلاش فراوانی می کند تا بدین وسیله به مادرش که سالهاست به تنهایی بار زندگی را بر دوش می کشد، کمک کند…

 

آزیتا حاجیان، پرویز فلاحی پور، رحیم نوروزی، مریم خدارحمی، مجیدپتکی، محمد نوری و میلاد حسین پور از بازیگران اصلی قصه گذر از مه هستند. سایرعوامل این مجموعه عبارتند از: مدیرتصویر برداری جلال زارع، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز سیامک مردانه، صدابردار بابک نیازی، صداگذار بهروز معاونیان، نویسنده فرهاد پورسعیدی، تدوین جعفر میراشرفی، طراح گریم محسن دارسنج، صداگذار بهروز معاونیان، آهنگساز سید عماد توحیدی، طراح صحنه و لباس محسن غلامی، مدیرتولید بهمن صادق حسنی، جانشین تولید ایلیا مهرعلیزاده، مدیرتدارکات محمد جعفری، عکاس امیر اصغرزاده و امین حق شناس.

 

مجموعه تلویزیونی “روزهای بهتر” به تهیه کنندگی احمد زالی محصول گروه فیلم وسریال شبکه یک سیما است.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید