فیلم مستند زندگی هیث لجر دیده شد/ نمایش در ترایبکا

هنردستان: آنونس فیلم مستندی که از زندگی هیث لجر بازیگر فقید استرالیایی ساخته شده، در روز تولد وی دیده شد.

 

به گزارش هنردستان به نقل از هالیوود ریپورتر، فیلم مستندی با عنوان «من هیث لجر هستم» از زندگی بازیگر فقید استرالیایی آماده شده است.

آنونس این فیلم که برای گرامیداشت یاد و خاطره این بازیگر فقید ساخته شده در روز تولد وی (۴ آوریل) از «اسپایک تی‌وی» پخش شد.

 

لجر که سال ۲۰۰۸ در ۳۸ سالگی درگذشت، بر اثر ناهمگونی چند دارو و به صورت تصادفی جان باخت.

 

در مستند «من هیث لجر هستم» مصاحبه‌هایی با خانواده، دوستان و همکاران این بازیگر انجام شده و در ضمن از فیلم‌های زیادی که او از خودش گرفته بود نیز استفاده شده است.   

 

آنگ لی کارگردانی که با وی کار کرده بود در این تریلر از او یاد می‌کند و می‌گوید او حتی وقتی در نقش مکمل بازی می‌کرد همه فیلم را مال خودش می‌کرد. این هیث لجر است.

 

در این تریلر فیلم‌هایی هرگز دیده نشده از بازیگر محبوب «شوالیه تاریکی» ارایه شده که بیشترشان را خود لجر گرفته بود. او همیشه به کارگردانی علاقه داشت و دوست داشت کارش را به این سمت هدایت کند.

 

در این آنونس مت آماتو فیلمساز درباره وی گفته است: او می‌خواست مشهور شود و وقتی به آن رسید، دیگر نمی‌خواستش.

 

این بازیگر پس از درگذشتش برای بازی در نقش جوکر «شوالیه تاریکی» جایزه اسکار را دریافت کرد.

 

«من هیث لجر هستم» ۱۷ ماه مه در ساعت ۱۰ شب از این شبکه تلویزیونی پخش می‌شود. این فیلم نخستین بار ۲۳ آوریل در جشنواره ترایبکا نمایش داده می‌شود و پس از آن نمایش فیلم در سینماهای منتخب از سوم ماه مه شروع می‌شود.

 

منبع: مهر

امتیاز دهید
فیلم کوتاه

«تونل» در ایتالیا

فیلم کوتاه «تونل» به نویسندگی و کارگردانی کیارش حقگو در اولین حضور جهانی خود به جشنواره بین المللی تور ایتالیا راه پیدا کرد. به گزارش

ادامه مطلب »