معرفی اعضای هیأت انتخاب و اسامی فیلم‌های راه یافته به بخش پویانمایی و فیلمنامه

هنردستان: هیأت انتخاب فیلم‌های بخش پویانمایی و فیلمنامه‌های ارسالی به سومین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه «سما» را مورد ارزیابی قرار دادند.

 

به گزارش هنردستان، اعضای هیات انتخاب بخش پویانمایی متشکل از حمید بهمنی، محمدامین همدانی و احسان کاوه با بررسی آثار رسیده به دبیرخانه سومین جشنواره  فیلم «سما» براساس معیارهای فنی و محتوایی، آثار انتخابی برای سومین دوره جشنواره «سما» را اعلام کردند. آثار انتخابی برای بخش انیمیشن سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه«سما» به شرح ذیل است:

حس مشترک              (محمدحسن عرفان منش)

 apple                    (نداسادات میرمحمدی)

 داگبین                      (آتوسا غفاری)

 پسرک                       (مونا عبداله شاهی)

 ناگهان باد برمی خیزد  (ادریس سامانی)

 سلام                         (عباس عباسی وزین)

 پرواز زیر آب               (علی معصومی)

 نقش زندگی               (احسان معصوم)

 الهه عشق   (ملیکا قنبری)

 کابوس و آنتراکت        (سید محمدرضا خردمندان)

 قهرمانان مدرسه، نوشابه های تقلبی                (ارشاد رهبر صبح خیز)

 رویای بیداری                             (شفیقه آسانی)

 پنجره فولاد                                (ساره شفیعی پور)

 دستهای کوچک                          (مهدی خروشی)

 طبیب حاکم                              (امیرحسین صالحی)

 بهاران                                       (حامد حاج ملاعلی)

 لایت سایت                                (سید مسلم طباطبایی)

 همراه                                        (محمد افشارنژاد)

 ماشین شیطان                            (مجتبی اسماعیل زاده(

 غریبه                                        (مرضیه کاظمی)

 دوستان حقیقی                           (علیرضا واعظ شوشتری)

 انتخاب با خودمونه       (مجتبی خیاط احسانی،علی محمد خانیکی)

 هزار تو                      (حمیدرضا ایزدی قدوسی)

 زیر پوست برف           (لیلا وفادار)

مستوره                       (شکیبا مهدویان)

 من تنها نیستم!           ( امین ملکوتی خواه)

 هزار افسان                 (اصغر صفار، عباس جلالی)

 قفل طلا                    (اصغر صفار، عباس جلالی)

 معلق و طناب             (آذر منصوری)             

مرد خاکی                  (مهسا سامانی)

 لطفا زود قضاوت نکنید(محمد جوادنیا)

 کفشدوزک                  (سیدمحمد آقاسیدجوادی)

 یک لحضه عشق          (مرتضی بهرامی)

 زمین روباه                 (مقداد اخوان)

 جنگ جهانی سوم       (عبدالامیرسبیعی)

 حسرت                      (حامد حاج ملاعلی)

 قطره بازیگوش            (علیرضا فتاحی)

 ماهی ها                    (مهدی مرتضی زاده)

 پر پرواز                     (داود وحیدی)

 ماجراهای سینا و لاکی (وحید شاکری)

 هراس                       (جلال نعیمی)

 داستان دوستان          (مهدی ورمزیار)

 دوستان                     (مهدی شریعتی شریفی،حسین مظلوم)

  ویدئوگرافی ساز ناکوک(سید حسن موسوی فرد)

اعضای هیات انتخاب بخش “فیلمنامه” به همرا آثار راه یافته در این بخش

هیات انتخاب این بخش آقایان محسن جسور، مهدی عظیمی میرآبادی و محمدعلی سلیمان تاش می باشند و آثار راه یافته به بخش رقابتی به شرح ذیل  است:

سید سلمان            علوی گنابادی                    (شاهد)

سید مرتضی           سبزقبا                              (باد بادکنک ها را با خود نخواهد، بازی موازی)

علی محمد             سرجه پیما                        (انتهای جاده)

همایون                  شیخی                              (اتصال ناقص)

سید مجید             احمدی طارمی                   (شکایت)

مهدی                    عزیزاللهی                          (بالانشین ها)

بهرام                     لطفی                               (سایه ها، ست ششم)

سعید                    زارع سهیلی                       (بوی بادام سوخته)

فرزاد                     مظاهری                            (سیب سبز)

فاطمه                   طوسی                              (گاو امریکایی)

حمید                    حیدری سورشجانی             (درجه های زمینی،ستاره های آسمانی)

محسن                   باقری دستگردی و محسن کریمیان    (کروکی شکار)

علی                      مدهوشیان نژاد                  (جایی میان بهشت)

مهرو                     پیرحیاتی                          (فیشینگ)

آمین                     صحرایی                            (مرد نخ نما)

احمد                    رضائی                              (صد و بیست)

امیر                      لشکری                             (قاب و حاشیه، لحظه ای درنگ)

حسین                   شمس                              (مصاحبه)

ضحی                    اقدامی                              (هدیه)

هادی                    شفقتی                             (لاکچری)

احمد                    فرهمند                             (تغییر مسیر)

مهدی                    امینی                               (فولو ، سایه های سپید)

نوید                      زارع                                 (شمع سرد)

ملیحه                   عزیزی مفرد                       (لک های روی شیشه)

عباس                    محمدی گیلوائی                 (عینک)

فاطمه                   یاسینی صدر                      (چهل چراغ)

عبدالرضا                فتحی                               (پرانتز بسته سکوت)

میثم                     یوسفی                             (نام کوچک زندگی)

هانیه سادات           کاظمی                             (کفشهایش)

امیراحسان              اسماعیلی(شکیبا)               (یک شات)

هدی                     اربابون                              (آینده ، سمپلر)

سلیم                    معزی                               (شمر کشون، نوبت خادمی )

سید مهدی             میرغیاثی                           (رابندان)

راضیه سادات          مدرس                              (سیب کوچک و چرخ)

محمدجواد             لشگری                             (دوقلو)

فاطمه                    غزالی                               (پاک کن)

ریحانه                   مهرپویا                             (فرزند)

سید داوود              حسینی                            (یک جفت عصا)

مهدیه ( محیا)        غلامحسینی ( مشرقی )       (شیفت تنهایی، دیوار، سوواشم و کمد)

رحمان                  کریمی                             (آرامش، سر و عابر بانک)

محمد                    منصوبی                            (مادر، نوعی دیگر و مرگ پروانه)

مهدی                    موسوی آزاد                       (پری دریایی، رنگ ها، حضرت بال ومسافر نارنجی )

بهزاد                     علوی                                (رستن و رنجه)

مهدی                   شاداب                              (یک قصه ناتمام دنباله دار)

مهدی                    قویدل                              (در کدامین آسمان هستی؟)

گیتی                    باقری                               (بودن)

محمد هادی           خفاجی                             (صدای سفید ، سمفونی مردگان و لبخند)

ریحانه                   عزیزی دلشاد                     (ساختمان شماره 3)

فریده                    فریدونی                            (شب بارانی)

مهراب                   اکبری شهپر                      (معرکه هشتم و اظهرمن الشمس)

حمید عزیزی – مهدی شاداب                          (مه خاردار )

نازنین                   فرخلو                               (بن بست)

محسن                   سرتیپی                            (پدر و پسر)

سید رسول             عظیمی                             (حلقه)

ماه منیر                 داستان پور                        (امروز نوبت من است)

سیروس                 همتی                               (پلان آخر)

مصطفی                 آقا محمدلو                        (دنیا، منم فوعه)

سومین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه سما با موضوع سبک زندگی اسلامی ایرانی در تاریخ 26-300 فروردین ماه در سینما فلسطین تهران برگزار می شود.

 

منبع: فارس

امتیاز دهید
سینما

10 فیلم کوتاه اکران آنلاین میشود

انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری فیلیمو 10 فیلم کوتاه «صراحی»، «جونده»، «مونولوگ»، «عروسی مسلم»، «تکلیف»، «استخوان»، «دریازدگی»، «هستی»، «سکوت» و «دوچرخه‌ها، پدرها، سیگارها» را

ادامه مطلب »
سینما

یاداشتی بر «تی تی»

«تی تی» سومین فیلم سینمایی آیدا پناهنده است فیلمساز با همسرش(ارسلان امیری در جشنواره هم فیلم در مقام کارگردان دارد و هم چندتایی از فیلمنامه

ادامه مطلب »