استفن کینگ: ترامپ شبیه کاراکتر‌های کلاهبردار داستان‌هایم است

هنردستان: استفن کینگ دو شخصیت قصه‌هایی که به نگارش درآورده و بسیار شبیه دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا هستند را رسانه‌ای کرد.

به گزارش هنردستان، به نقل از ایندپندنت؛ استفن کینگ دو شخصیت قصه‌هایی که به نگارش درآورده و بسیار شبیه دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا هستند را رسانه‌ای کرد. او معتقد است گَرِگ استیلسون در رمان “مناطق مرده” که سال 1979 منتشر شده است و بیگ جیم رنی در رمان “زیر طاق” که در سال 2009 منتشر شده بسیار به دونالد ترامپ شباهت دارند.

 

کینگ نوشت که در رمان “مناطق مرده”هنردستان، گَرِگ استیلسون که دوره گردِ انجیل فروشی است به خاطر پرحرفی و عوام فریبی تا حدود زیادی شبیه دونالد ترامپ است. او همچنین در این نوشته‌اش به شخصیت دیگر داستانی‌اش در رمان “زیر طاق” اشاره کرد. بیگ جیم رنی، فروشنده کلاهبردار ماشین در این رمان، دیگر شخصیتی است که استفن کینگ او را شبیه به ترامپ دانسته است.

 

کینگ می‌گوید با اینکه هر دو این رمان‌ها به سال‌های قبل تعلق دارد و سال‌ها پیش نوشته شده‌اند شخصیت‌هایی شبیه به رییس جمهوری کنونی آمریکا در آن‌ها خلق شده است.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
سینما

10 فیلم کوتاه اکران آنلاین میشود

انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری فیلیمو 10 فیلم کوتاه «صراحی»، «جونده»، «مونولوگ»، «عروسی مسلم»، «تکلیف»، «استخوان»، «دریازدگی»، «هستی»، «سکوت» و «دوچرخه‌ها، پدرها، سیگارها» را

ادامه مطلب »
سینما

یاداشتی بر «تی تی»

«تی تی» سومین فیلم سینمایی آیدا پناهنده است فیلمساز با همسرش(ارسلان امیری در جشنواره هم فیلم در مقام کارگردان دارد و هم چندتایی از فیلمنامه

ادامه مطلب »