«عصرانه» زنده خبری در شبکه افق

 هنردستان : برنامه تلویزیونی «عصرانه» از این پس به صورت زنده روی آنتن شبکه افق می رود.

 

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی شبکه افق، محمدرضا باقری، تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی «عصرانه» با اشاره به ویژگی‌های سری جدید این برنامه اظهار کرد: سری نخست عصرانه بیشتر به بازخوانی اخبار مطبوعات اختصاص داشت اما در سری جدید، خبرگزاری ها و فضاهای مجازی هم مورد رصد قرار می گیرند و اخباری که در این فضاها منتشر شده‌اند در برنامه مطرح می شوند.

وی افزود: با توجه به محتوای خبری برنامه «عصرانه» طی صحبت هایی که با مدیران شبکه و صاحب‌نظران داشتیم به این نتیجه رسیدیم برای پویایی و ضریب نفوذ بیشتر برنامه را از حالت ضبطی که چندین ساعت از اخبار عقب بود به پخش زنده تبدیل کنیم.

تهیه‌کننده «عصرانه» با بیان اینکه برخی معتقد بودند بحث خبر و جدیتی که در آن هست برای مخاطبان خسته‌کننده می‌شود، گفت: به همین منظور آیتم طنز خبری هم به سری جدید «عصرانه» اضافه شده است.

وی ادامه داد: در سری قبل تنها یک مهمان و یک موضوع در هر قسمت وجود داشت ولی در سری جدید زمان گفت وگو با هر مهمان کم شده اما شاهد بیان نظرات از سوی چندین مهمان غیر حضوری و ارائه تحلیل های خبری توسط آنها هستیم.

باقری خاطرنشان کرد: سه مجری عصرانه هیچ یک به تحلیل اخبار نمی پردازند بلکه تنها آنچه در رسانه ها منعکس شده را انتخاب و بیان می کنند یا اینکه تحلیل ارائه شده در رسانه‌ها و کاربران فضاهای مجازی را به اطلاع مخاطبان می رسانند.

تهیه‌کننده «عصرانه» با اشاره به اختصاص بخشی از این برنامه به فضاهای مجازی عنوان کرد: در مورد شبکه‌های اجتماعی باید گفت کاربران این فضاها بخشی از جامعه هستند و برخی از آنها جزو فعالان رسانه ای محسوب می‌شوند؛ بنابراین نمی‌توان نقش شبکه‌های اجتماعی را نادیده گرفت چون سرعت انتشار خبر در آنها بیشتر است و برخی ملاحظات رسانه های جمعی را نیز ندارند.

برنامه تلویزیونی «عصرانه» از این پس شنبه تا چهارشنبه به صورت زنده و از ساعت ۱۹:۰۰ تا ۱۹:۳۰ روی آنتن شبکه افق می رود.

منبع :  ایسنا 

امتیاز دهید