کارگردان “شلتر” از رییس جمهور چه در خواستی کرد؟

هنردستان: نمایش “شلتر” به کارگردانی امین میری جمعه شب 18 فروردین ماه با حضور معاون امورزنان و خانواده رییس جمهوری به اجرای خود در تالار قشقایی تئاتر شهر پایان داد.

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، شهیندخت ملاوردی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری جمعه شب 18 فروردین ماه با حضور در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر از اجرای پایانی نمایش “شلتر” به کارگردانی امین میری دیدن کرد.

 

امین میری پس از پایان اجرای این نمایش بیان کرد: بسیار خوشحالیم که خانم ملاوردی در اجرای پایانی نمایش “شلتر” حضور پیدا کرد و امیدوارم امشب که نمایش ما را مشاهده کردند حرف های شخصیت “مینا” نمایش را به آقای روحانی برسانند.

 

وی ادامه داد: خوشبختانه اخیرا با اقداماتی که توسط خانم ملاوردی انجام گرفته قرار بر این شده تا در قالب یک فعالیت خیریه تعداد زیادی از بانوان جرائم غیرعمد  تامین دیه و آزاد شوند. به هر صورت ما امیدواریم همانطور که آقای روحانی در ماجرای برجام کارهای بسیار خوبی انجام دادند کاری کنند که وضعیت کارتن خواب ها روزی سر و سامان پیدا کند.

 

ملاوردی پس از پایان نمایش با حضور در دفتر ریاست تئاترشهر با مهدی شفیعی مدیر کل هنرهای نمایشی دیدار و گفتگو کرد.

 

احمد مسجد جامعی ، علیرضا تابش، ایرج راد، مجید مظفری، احترام برومند، نازنین سهامی زاده از مهمانان ویژه اجرای پایانی نمایش “شلتر” بودند.

 

نمایش “شلتر” نوشته سانازبیان، کارگردانی امین میری و تهیه کنندگی سجاد افشاریان که از روز 25 بهمن ماه در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفته بود، جمعه شب 18 فروردین ماه در میان استقبال قابل توجه مخاطبان به اجرای خود پایان داد.

 

علاقه مندان و تماشاگران می توانند برای آگاهی از تازه ترین رویدادها و اطلاعات آثار نمایشی مجموعه تئاتر شهر به سایت این مجموعه که در سال 96 با طراحی و امکانات جدید به مخاطبان تئاتر عرضه شده ، با آدرس www.teatreshahr.com  مراجعه کنند.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
فیلم کوتاه

«تونل» در ایتالیا

فیلم کوتاه «تونل» به نویسندگی و کارگردانی کیارش حقگو در اولین حضور جهانی خود به جشنواره بین المللی تور ایتالیا راه پیدا کرد. به گزارش

ادامه مطلب »