بیماری آقای خواننده کنسرت بزرگ را به تعویق انداخت

هنردستان: کنسرت جنجال برانگیز خواننده معروف آمریکایی، بن جوی، به تعویق افتاد.

 

به گزارش هنردستان، کنسرت جان بن جوی، خواننده و ترانه‌سرای معروف آمریکایی که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل بیماری این خواننده به تعویق افتاد و سوژه رسانه‌های امریکایی شد.

 

به گزارش هالیوود ریپورتر؛ بن جوی، به دلیل بیماری برونشیت کنسرت خود را به روزهای سیزدهم و پانزدهم ماه جاری میلادی (آوریل) موکول کرد. این کنسرت قرار بود در MSG  یعنی (Madison Square Garden) در نیویورک برگزار شود که اکنون به دلیل بیماری بن جوی به هفته بعد موکول شد.

 

سخنگوی گروه موسیقی بن جوی گفته است با وجود اینکه گرفتن این تصمیم برای این گروه دشوار بوده است، اما نمی‌توانستند در زمان تعیین شده کنسرت خودشان را برگزار کنند.

 

به گزارش هنردستان، جان فرانسیس بن جوی، متولد سال 1962، خواننده شناخته شده و بسیار محبوب آمریکایی است که همواره کنسرت‌هایش با ازدحام مخاطبانش رو به رو می‌شود.

 

او مهمترین عضو  گروه بن جوی به حساب می‌آید؛ گروهی که در سال 1983 شکل گرفته است.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
سینما

10 فیلم کوتاه اکران آنلاین میشود

انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری فیلیمو 10 فیلم کوتاه «صراحی»، «جونده»، «مونولوگ»، «عروسی مسلم»، «تکلیف»، «استخوان»، «دریازدگی»، «هستی»، «سکوت» و «دوچرخه‌ها، پدرها، سیگارها» را

ادامه مطلب »
سینما

یاداشتی بر «تی تی»

«تی تی» سومین فیلم سینمایی آیدا پناهنده است فیلمساز با همسرش(ارسلان امیری در جشنواره هم فیلم در مقام کارگردان دارد و هم چندتایی از فیلمنامه

ادامه مطلب »