از ۱۷ بهمن ماه «هدیه مرموز» در پردیس تئاتر تهران باز می شود

هنردستان: نمایش «هدیه مرموز» به کارگردانی یاسر خاسب و کاری از گروه تئاتر «بدن دیوانه»، قرار است از روز یکشنبه ۱۷ بهمن ماه، ساعت ۱۸:۳۰ در سالن علی نصیریان پردیس تئاتر تهران روی صحنه برود. پیش فروش بلیت این اثر نمایشی نیز از امروز پنجشنبه ۱۴ بهمن ماه انجام می شود.

به گزارش هنردستان، نمایش «هدیه مرموز» کاری از گروه تئاتر «بدن دیوانه» از روز یکشنبه ۱۷ بهمن ماه در پردیس تئاتر تهران روی صحنه می رود.

 

 

«هدیه مرموز» که پیش از این در جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی و همچنین مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفته بود، طی یک ماه اخیر و در قالب فجر استانی سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، در چندین استان کشور اجرا شد.

این اثر نمایشی منتخب فستیوال های جهانی آمریکا، ایتالیا، فرانسه، آلمان، سوئیس، هلند، لهستان، برزیل، تونس، دانمارک و هند شده است.

 

پردیس تئاتر تهران نیز که پیش از این و در چندین زمان مختلف قرار بود به صورت رسمی آغاز به کار کند، به نوعی با شروع اجرای نمایش «هدیه مرموز» فعالیت خود را شروع می کند.

 

منبع: مهر

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

«رها» به ملت رسید

نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «رها» روز جمعه ۲۵ خرداد در گالری پردیس ملت افتتاح می‌شود. به گزارش هنردستان ، به نقل از روابط‌عمومی موسسه

ادامه مطلب »