افزایش فضای رفاهی برای بازدیدکنندگان

هنردستان : معاون اجرایی سی‌اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با اشاره به آماده‌سازی نهایی سازه‌های رفاهی نمایشگاه اظهار کرد: : فضای رفاهی و خدماتی نمایشگاه کتاب تهران نسبت به سال گذشته افزایش خواهد داشت.

 

به گزارش هنردستان به نقل از ستاد امور رسانه‌ای و  خبری سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، مهدی اسماعیلی‌راد گفت: کار ساخت و آماده‌سازی سازه‌های شرکت پست، غرفه‌های اطلاع‌رسانی رایانه‌ای و غرفه‌های پلیس رو به پایان است و از هفته آینده آماده تحویل برای تجهیز هستند.

وی افزود: فروشگاه شهروند نیز در حال تجهیز فروشگاه است و به زودی برای ارایه خدمات بازگشایی خواهد شد.

اسماعیلی‌راد از افزایش برخی فضاهای نمایشگاه نسبت به دوره گذشته خبر داد و گفت: فضای نمازخانه و استراحت‌گاه‌های بازدیدکنندگان نسبت به سال‌های قبل افزایشی قابل توجهی پیدا کرده است.

معاون اجرایی سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران درباره اقدامات انجام شده برای میهمان ویژه این دوره از نمایشگاه نیز گفت: جانمایی غرفه ایتالیا در سالن ملل به تصویب نهایی رسیده است و در آینده نزدیک تیمی از کشور میهمان برای تجهیز غرفه در محل نمایشگاه حضور خواهند یافت.

وی همچنین از برگزاری جلسه با قائم مقام و معاونان شهردار تهران گفت: در این جلسه درباره موضوعات ترافیکی و عمرانی نمایشگاه کتاب بحث و بررسی شد که تصویب نهایی آن‌ها به جلسه بعدی موکول شد.

بر اساس این گزارش، سی‎اُمین نمایشگاه کتاب تهران از تاریخ 13 تا 23 اردیبهشت ماه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

منبع : هنرآنلاین

امتیاز دهید