کنسرت محمد کنسرت علیزاده در گناوه لغو شد

هنردستان: کنسرت محمد علیزاده خواننده موسیقی پاپ، آهنگساز و ترانه سرای ایرانی که قرار بود 26 فروردین ماه در بندرگناوه اجرا شود، به دلیل مناسب نبودن سالن محل برگزاری، لغو شد.

 

به گزارش هنردستان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناوه در گفت وگو با ایرنا اظهارکرد: مراحل اجرای این برنامه با هماهنگی این اداره انجام و در این ارتباط برای اخذ مجوز نهایی از استان بوشهر استعلام های مربوطه از ادارات و ارگان های شهرستان صورت گرفته است. 

 

علیرضا سبحانی افزود: درحالی که استعلام های اخذ شده برای اخذ مجوز نهایی به استان ارسال شده بود و در انتظار صدور مجوز نهایی بودیم، برگزارکنندگان این کنسرت اطلاع رسانی وسیعی را در سطح شهر انجام دادند و بلیت های زیادی نیز فروخته شد. 

 

وی ادامه داد: این درحالی است که در روزهای اخیر خبر لغو شدن این کنسرت در فضاهای مجازی و میان مردم گناوه پخش شد. 

 

سبحانی اضافه کرد: در پیگیری هایی صورت گرفته اعلام شد که مدیر برنامه اجرای این کنسرت در بازدید از سالن محل اجرای آن، این مکان را برای اجرای کنسرت مناسب ندانسته و برنامه را لغو کرده است. 

 

خبر لغو این برنامه در بین مردم و فضاهای مجازی بازتاب های مختلفی به دنبال داشت، به طوریکه برخی مشکل فنی و صوتی سالن در نظر گرفته شده را علت لغو این برنامه عنوان و برخی دیگر نیز نارضایتی عده ای به خاطر نزدیکی زمان اجرای آن با ایام شهادت حضرت زینب (س) مطرح می کنند. همچنین برخی نیز مخالفت یکی از صاحبان تالارهای گناوه با اجرای این برنامه در سالن یادشده و تلاش برای لغو آن می دانند. 

 

یکی از باجه داران فروش بلیت کنسرت علیزاده در گناوه به ایرنا گفت: این کنسرت لغو شده و به احتمال زیاد علت آن آماده نبودن سالن اجرا و مشکل صوتی بوده است. 

 

وی افزود: تمامی هزینه های بلیت های خریداری شده این کنسرت توسط سایت بلیت باکس به خریداران برگشت داده می شود.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید