وحید نفر به «خانه‌خراب» اضافه شد

در پی استقبال مخاطبان، نمایش «خانه‌خراب» به کارگردانی محمدرضا پورحکیمی این‌بار در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود.

به گزارش روابط‌عمومی، نمایش «خانه‌خراب» به نویسندگی رضا دادویی و تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدرضا پورحکیمی که از اواسط تیرماه در خانه نمایش ملک روی صحنه بود، در پی استقبال مخاطبان از 27 مردادماه ساعت 20 در سالن شماره یک پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه خواهد رفت. وحید نفر نیز به گروه بازیگران این نمایش اضافه شد.

دیگر بازیگران «خانه‌خراب» (به ترتیب ورود به صحنه) امیرکاوه آهنین‌جان، محمدهادی عطایی، ندا مقصودی، سیروس همتی، سیدرضا علوی، حامد سوری، الهه حسینی و رضا دادویی با همراهی شادی آقایی، امیرحسین بلوچی، پریناز رضایی و مرتضی رضایی هستند.

در خلاصه‌داستان نمایش خانه‌خراب» آمده: در روزی که کلنل لیاخوف به دستور محمدعلی‌شاه، مجلس شورای ملی را به توپ بسته و کشور دچار آشوب و بلوا شده، حاجی جبار به دنبال افزودن دارایی‌های خود و ازدواج تازه است. او برای رسیدن به اهدافش، همسرانی هم برای فرزندان خود انتخاب کرده اما فرزندانش با تصمیم او مخالفند …

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از:

تهیه‌کننده: محمدرضا پورحکیمی، مجری طرح: حسن جودکی،گروه کارگردانی: عرفان بابایی، حامد سوری و هانیه واثقی، طراح گریم: ماریا حاجیها، مجری گریم: بهاره اسدی، طراح صدا و موسیقی: فرشاد فزونی، طراح نور: رضا خضرایی، طراح صحنه: مهران زاغری،گروه صحنه: حسام اقوامی، امیرحسین بلوچی و احمد صداقتی، طراح لباس: هلیا شکری، دستیاران لباس: امید رحمتی، طراح و گرافیست: امیر رجبی، اپراتور موسیقی: عرفان بابایی، ساخت تیزر: نوید تندرو، عکاس: مصطفی داودآبادی، دستیار تولید: شقایق شعبانی و میثم انتظاری و مدیر روابط‌عمومی و تبلیغات: شقایق فرشته.

علاقه‌مندان می‌توانند بلیت این نمایش را از سایت تیوال تهیه بکنند.

5/5 - (1 امتیاز)
سینما و تائاتر

امین تارخ درگذشت

امین تارخ یکی از بازیگران پیشکسوت و با سابقه سینما و تئاتر امروز 2 مهر ماه 1401 درگذشت امین تارخ ۲۰ مرداد ۱۳۳۲ در محلهٔ

ادامه مطلب »