دبیر جشن سالانه کانون ملی منتقدان تئاتر ایران معرفی شد

به گزارش روابط‌عمومی کانون ملی منتقدان تئاتر ایران، دکتر مهدی نصیری، رییس کانون ملی منتقدان تئاتر ایران، با صدور حکمی امید طاهری را به عنوان دبیر شانزدهمین جشن سالانه کانون منصوب کرد.

کانون ملی منتقدان تئاتر ایران، در جشن سالانه خود به معرفی برترین‌های تئاتر ایران از نگاه منتقدان عضو این کانون می پردازد. طی سه سال گذشته، به دلیل شیوع کرونا، جشن سالانه کانون برگزار نشده بود اما در مهرماه پیش رو، جشن کانون ملی منتقدان تئاتر ایران، بر اساس آرای منتقدان عضو و به دبیری امید طاهری برگزار می شود.

در این رویداد، علاوه بر معرفی برترین‌های تئاتر در سال ۱۴۰۰، در رشته‌های مختلف، بهترین نمایش‌های سه دوره قبل نیز معرفی می شوند. هم‌چنین بناست در استان‌هایی که کانون ملی منتقدان تئاتر ایران شعبه‌ی فعال دارد، بهترین نمایش سال ۱۴۰۰ از طرف اعضای استانی کانون معرفی بشوند.

شانزدهمین جشن سالانه کانون ملی منتقدان مهرماه سال‌جاری با معرفی بهترین‌های تئاتر سال ۱۴۰۰ در ۱۸ بخش مختلف برگزار می‌شود و این انتخاب‌ها بر اساس آرای منتقدان عضو کانون انجام خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)
رادیو و تلویزیون

پخش سریال «مرداب» آغاز شد

صبح امروزپخش سریال «مرداب» اثر جدید برزو نیک‌نژاد از فیلم‌نت آغاز شد. به گزارش روابط‌عمومی فیلم‌نت، همزمان با انتشار قسمت اول از سریال «مرداب» پوستر

ادامه مطلب »