قسمت بعدی “عاشقانه” 28 فروردین می‌آید

هنردستان : مجموعه “عاشقانه” در مراحل پایانی فیلمبرداری قرار دارد.

 

به گزارش هنردستان، پس از انتشار شایعاتی درباره عدم توزیع سریال “عاشقانه” و همچنین اخباری درباره وجود مشکلات مالی برای تولید این سریال، روابط عمومی این مجموعه، از انتشار قسمت 5 این سریال در 28 فروردین داد.

در اطلاعیه روابط عمومی سریال آمده است:

طی چند ماه گذشته و علیرغم وجود نقدینگی کافی، به دلیل رفتارهای غیرحرفه‌ای و سوء مدیریتی برخی افراد که در آینده‌ای نزدیک اطلاع رسانی می‌گردد، باعث شد تا وقفه‌ای کوتاه و گذرا، در امر تولید این پروژه به وجود آید. خوشبختانه این مسئله بلافاصله با مشاوره و ورود افراد باتجربه و متعهد در این حوزه، مدیریت و حل و فصل گردید و بدینوسیله اعلام می‌گردد مراحل پایانی فیلمبرداری این مجموعه، از امروز (٢١ فروردین ماه) کلید می‌خورد و به زودی نیز پایان می‌یابد.

ضمن پوزش از وقفه ایجاد شده، به اطلاع مخاطبان این مجموعه می‌رساند، پخش ادامه این اثر از روز دوشنبه ٢٨ فروردین آغاز و به صورت هفتگی و منظم تا پایان ادامه خواهد یافت.

از اینکه در طول ساخت و پخش مجموعه نمایش خانگی عاشقانه همراه ما بودید و با تهیه نسخه اصلی و قانونی، ما را در این راه سخت و دشوار همراهی و حمایت می‌کنید سپاسگزاریم. منتظر خبرهای خوب عاشقانه باشید.

منبع : هنرآنلاین 

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »