ترکیب جدید هیات‌مدیره انجمن صنفی ویدئوی برخط انتخاب شد

مجمع عمومی عادی انجمن صنفی شرکت‌های نمایش ویدئوی برخط برگزار و ترکیب جدید هیات‌مدیره و بازرس این انجمن انتخاب شد.

به گزارش روابط‌عمومی انجمن صنفی شرکت‌های نمایش ویدئوی برخط، ظهر روز 26 مردادماه اکثریت اعضای انجمن با حضور در تالار شهناز خانه هنرمندان به مجمع عمومی رسمیت بخشیدند. در این مجمع بر اساس دستور جلسه که از پیش تعیین شده بود، ابتدا گزارش عملکرد یک‌ساله انجمن از سوی محمدمهدی عسگرپور ـ دبیر ـ ارائه شد. او در سخنان خود با اشاره به اهمیت هم‌گرایی و دور هم‌آمدن اعضا برای دست‌یابی به مطالبات‌شان،گزارش عملکردی را که شامل فعالیت‌های صورت گرفته در انجمن از یک سال قبل تاکنون بود، ایراد کرد. او به مسائلی همچون استقرار دفتر مستقل انجمن، شکل‌گیری دبیرخانه، تنظیم و نگارش چشم‌انداز، سیاست‌ها، راهبردها و منشور اخلاق حرفه‌ای،‌ تنظیم و نگارش پیش‌نویس طرح/ لایحه انتظام‌بخشی نمایش ویدئوی برخط، شرکت در جلسات کمیسیون‌های مجلس، مرکز ملی فضای مجازی، مرکز پژوهش‌های و … اشاره کرد.

در ادامه این جلسه پس از ارائه گزارش‌های خزانه‌دار و بازرس نوبت به رای‌گذاشتن میزان حق عضویت رسید که این بخش نیز با اکثریت آرا به تصویب رسید.

سپس نامزدهای دو بخش هیات‌مدیره و بازرس معرفی شدند که 12 نفر کاندیدای هیات‌مدیره شدند و سه نفر نامزد بازرسی.

پس از اخذ آرا،30 برگه رای در هر یک از بخش‌های بازرسی و هیات‌مدیره جمع‌آوری شد که در نهایت بر اساس آرای شمارش‌شده، محمدجواد شکوری (فیلیمو)، علی سرتیپی (فیلم‌نت)، محمدجعفر نعناء‌کار (آیو)، سعید رسول‌اف (چارخونه) و محمد صراف (پلان) به عنوان اعضای اصلی هیات‌مدیره و دکتر حسین خطیبی (ویدیوتو) به عنوان علی‌البدل اول و رامین موسوی (آپرا) علی‌البدل دوم انتخاب شدند.

همچنین سعید نوروزی (نمایش نت) بیشترین آرای بخش بازرسی را کسب کرد و علی مجیدی (پیشتاز مووی) در جایگاه علی‌البدل قرار گرفت.

5/5 - (1 امتیاز)