«ماموریت غیرممکن ۶» کلید خورد

هنردستان : به گزارش هنردستان به نقل از ورایتی، ایتن هانت بازگشته است و کریستوفر مک‌کواری که تام کروز را در فیلم «جک ریچر» و «ماموریت غیرممکن-ملت سرکش» کارگردانی کرده بود، رسما اعلام کرد «ماموریت غیرممکن ۶» کلید خورده است.

 

وی در رسانه‌های اجتماعی با انتشار عکس کلاکت فیلم، اعلام کرد شنبه فیلمبرداری این فیلم شروع شد.

راب هاردی فیلمبردار «اکس ماشینا» که فیلمبرداری این فیلم را انجام می‌دهد نیز همین تصویر از شروع فیلمبرداری فیلم را در اینستاگرام منتشر کرد.

همزمان پاپاراتزی‌ها نیز نماهایی از تام کروز را در  پاریس منتشر کردند.

در قسمت ششم «ماموریت غیرممکن» ربکا فرگوسن که در قسمت پنجم هم حضور داشت در نقش لیسا فاست بازی می‌کند. هنری کاویل بازیگر سوپرمن نیز در این فیلم حضور دارد.

کاویل در این باره نوشت: این چند روز اخیر سرم خیلی شلوغ بود و در حال سفر به لوکیشن فیلم بعدی‌ام بودم.

قسمت چهارم این مجموعه با عنوان «ماموریت غیرممکن- پروتکل شبح» سه سال و نیم پیش از قسمت پنجم اکران شد و قرار است قسمت ششم با کمترین فاصله زمانی بین هر قسمت، اکران شود. قسمت اول این مجموعه سال ۱۹۹۶ اکران شده بود و پس از چهار سال قسمت دومش به نمایش درآمد. قسمت سوم هم شش سال بعد ساخته شد و قسمت چهارم ۵.۵ سال بعد به نمایش درامد.

این مجموعه نزدیک به ۳ میلیارد دلار فروش کرده و کمپانی پارامونت و کروز اشتیاق زیادی برای ادامه این مجموعه دارند.

کریستوفر مک کواری که سال ۱۹۹۶ دو جایزه اسکار و بفتا را برای فیلمنامه «مظنونین همیشگی» از آن خود کرد، «ماموریت غیرممکن ۵» را کارگردانی کرد و فیلمنامه آن را با همکاری درو پیرس نویسنده فیلمنامه «مرد آهنی ۳» نوشت.

با این حال بر سر میزان دستمزد تام کروز ستاره معروف هالیوود، سازندگان «ماموریت غیرممکن ۶» به مشکل برخوردند و پس از مدتی فراز و فرود مشکلات را حل کردند.

از پیش گفته شده بود «ماموریت غیرممکن ۶» از بهار جلوی دوربین می‌رود تا در تاریخ ۲۷ جولای ۲۰۱۸ روی پرده‌ها برود.

منبع : مهر 

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »