کارت عضویت هنرمندان ایرانی در موسسه بین‌المللی تئاتر صادر شد

با پيگيري اداره كل هنرهاي نمايشي به عنوان مركز آي‌تي‌آي ايران برای نخستین‌بار کارت عضویت هنرمندان ایرانی در موسسه بین‌المللی (ITI) صادر شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، با درخواست کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی  و بر اساس مکاتبات انجام‌شده توسط امور بین‌الملل اداره کل هنرهای نمایشی با موسسه بین‌المللی تئاتر (ITI) در مرحله نخست کارت عضویت 38 نفر از هنرمندان فعال ایرانی در حوزه‌ هنرهای نمایشی برای استفاده از  تسهیلات این موسسه بین‌المللی صادر شد.

هنرمندان در زمان حضور در جشنواره‌های بین‌المللی در سراسر جهانی می‌‌توانند با ارائه کارت عضویت موسسه بین‌المللی تئاتر از تسهیلات این موسسه از جمله تخفیف در دریافت بلیت نمایش‌ها و تخفیف در مبلغ ثبت‌نام و ورودی جشنواره‌های بین‌المللی بهره‌مند شوند.

گفتنی است ارائه این امکانات با هماهنگی و توافق مرکز موسسه بین‌المللی تئاتر (ITI) در زمان برگزاری جشنواره‌های بین‌المللی توسط کشور برگزارکننده صورت خواهد پذیرفت.

صدور کارت‌های عضویت در موسسه بین‌المللی تئاتر (ITI) برای اولین‌بار با همکاری موسسه بین‌المللی تئاتر و مرکز آی‌تی‌آی ایران صورت پذیرفته و جلسه هم‌اندیشی با اعضای این موسسه به زودی اعلام و برگزار خواهد شد.

همچنین با تدوین آیین‌نامه داخلی همه هنرمندان عرصه هنرهای نمایشی امکان استفاده از این تسهیلات را خواهند داشت و نحوه عضویت به زودی از طریق سایت ایران تئاتر اعلام می‌شود.

5/5 - (1 امتیاز)