امروز آغاز نمایش هفت ایده برتر جایزه ویستا

هنردستان: از امروز هفت طرح منتخب راه یافته به مرحله نهایی نخستین جایزه هنر ویستا در گالری ویستا به نمایش گذاشته می شوند.

 

به گزارش هنردستان، دکتر پریسا پهلوان، مدیر گالری ویستا با اعلام خبر فوق گفت : این نمایشگاه که از عصر جمعه 15 بهمن بر پا می شود و به مدت پنج روز به تماشا خواهد بود هر هفت ایده راه یافته به مرحله نهایی را به معرض تماشای مردم قرار می دهد.

 

 

او افزود:” در این نمایشگاه هنرمندان راه یافته به بخش نهایی با ویدئو،  پروپوزال، ماکت و…  ایده های شان را تشریح می کنند. به زودی در مراسمی که زمان و مکانش اعلان می شود طرح برتر و برنده نخستین جایزه ویستا معرفی می شود.

 

مدیر گالری ویستا گفت :” اسامی افراد و گروه های راه یافته به فهرست منتخب که در این نمایشگاه حاضر خواهند بود عبارتند از : “1.درسا اسدی 2.مهسا احسنی 3.علی میرزایی و هاوری دانش 4.علیرضا شهریاری 5.بیژن قاسمی و مهدیه پازوکی 6.ترلان تبار، نازنین اعوانی و مهدیه کواکب پناه 7.محمد رضا عرب خزایلی.” 

 

پهلوان خاطر نشان کرد :” نخستین جایزه هنر ویستا با تاکید بر فکر و ایده های هنری، بعد از دو مرحله انتخاب به فهرست منتخب رسیده است، طرح های منتخب از میان 150 طرح رسیده انتخاب شده اند، برای گزینش این هفت طرح، ابتدا تک تک طرح ها بررسی، سپس رای گیری اولیه و مصاحبه حضوری انجام شد و سرانجام با رای گیری نهایی هفت طرح منتخب تعیین شدند.”

 

او یادآوری کرد هیات انتخاب جایزه ویستا سطح طرح های رسیده را به جهت نخستین دوره بودن آن قابل قبول ارزیابی نموده و استمرار این حرکت را برای جنبه های فکری و عملی هنر معاصر ایران مفید و قابل پیشرفت می دانند.

 

گفتنی ست هیات انتخاب نخستین جایزه ویستا عبارتند از: حمید رضا سوری، رزیتا شرف جهان، بهرنگ صمد زادگان، امیر علی قاسمی و بهنام کامرانی.

 

گالری ویستا در خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه 12، پلاک یازده واقع است.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
گپ و گفتگو

گفت‌وگو با «فاطمه رضایی»،گرافیستی که «جشن‌های ایرانی» را به خانه هنرمندان آورد

جشن‌های ایرانی مظلوم واقع شده‌اند احمدرضا حجارزاده: نمایشگاه «جشن‌های ایرانی» با طراحی‌های «فاطمه رضایی» از 28 اردیبهشت‌ماه در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران آغاز به

ادامه مطلب »