توضیح همایون شجریان درباره وضعیت حال پدرش و واکنش وزیر بهداشت

هنردستان: فرزند محمدرضا شجریان می‌گوید رسیدگی‌ها و مراقبت‌های ویژه پزشکى از پدرش ادامه دارد و باعث شده است که حال او بهتر شود.

 

به گزارش هنردستان، محمدرضا شجریان چند سال است در بستر بیماری است. هنردوستان فقدان این هنرمند ارزشمند در عرصه موسیقی سنتی را بسیار احساس می‌کنند و ضمن آرزوی سلامتی برای او، منتظر بازگشت او به صحنه‌های موسیقی هستند.

 

 

همایون شجریان، پسر او با انتشار پستی در اینستاگرام از حال پدرش و پیگیری‌های پزشکی او چنین گفت:

“دوستان عزیز و گرامى با سلام و آرزوى شادى و سلامتى براى شما مهربانان همیشگى و با سپاس بیکران از این که حال پدر را جویا هستید و برایشان آرزوى سلامتى می‌کنید، هربار که از کنسرت‌های شهرستان باز می‌گردم براى خوشحال کردن ایشان از لطف و احوال پرسى شما مى گویم، و همیشه با لبخند و سپاسگزارى از لطفتان، مى گویند که سلام من را به همه برسان.

عزیزان رسیدگی‌ها و مراقبت‌های ویژه پزشکى از پدر به شدت ادامه داشته و باعث شده که حال ایشان بهتر شود و ما هم امیدوارتر. از پانزده سال پیش تا به امروز پزشکان عزیز زیادى مسئولیت درمان‌های پدر را برعهده داشته‌اند که دست تک‌تکشان را می‌بوسم و خود را مدیونشان مى دانم. از آوا جان مشکاتیان عزیز و همیشه مهربانم بسیار بسیار سپاسگزاریم که چند ماه است با وجود مشغله‌های زیادى که دارد، تا بازگشت همسر پدر از سفر با عشق و صبورى شبانه روز و تمام وقت به همراه پرستارهاى ویژه از ایشان مراقبت و کارهایشان را مدیریت می‌کند.

 

سپاس دیگرمان از وزیر بهداشت جناب دکتر هاشمى ست که از روز اول دوستانه و بى توقع اجازه ندادند که در منزل براى مراقبت‌ها و رسیدگی‌های پزشکى از پدر دچار مشکل شویم. دعاهاى شما عزیزان و لطفتان بزرگ‌ترین دلگرمی‌هاست، برایتان بهترین آرزوها را دارم، هر کجا که هستید شاد و برقرار باشید.”

 

واکنش وزیر بهداشت به پست همایون

در پی پیام اینستاگرامی همایون شجریان درباره روند درمانی استاد شجریان، وزیر بهداشت در صفحه شخصی وی کامنتی منتشر کرد.

 

“امروز در صفحه اینستاگرام شما دیدم که از ادامه درمان و بهبود حال پدر خبر داده بودید. باعث خوشحالی مردم و همه ماست که دوباره صدای بی نظیر او در گوش و دل مردم طنین افکن شود.

 

همچنین از فراهم بودن امکانات درمانی فراهم شده برای استاد آواز ایران نوشته بودید. لازم است تاکید کنم استاد شجریان سرمایه بزرگ و بی‌همتای ماست و هرکاری برای ایشان انجام شود، باز هم اندک است.

 

امید که با عنایت خدای مهربان شاهد بهبودی کامل ایشان باشیم.”

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید