از پوستر نمایش «لئوناردو داوودنژاد» رونمایی شد

نمایش «لئوناردو داوودنژاد» به کارگردانی «حسین کشفی اصل»، هم‌زمان با نخستین اجرای خود در سالن استاد انتظامی خانه‌ی هنرمندان ایران، از پوستر خود رونمایی کرد.

بنا بر گزارش روابط‌عمومی گروه، نمایش کمدی «لئوناردو داوودنژاد» به نویسندگی «محسن میرزاخانی» و کارگردانی حسین کشفی اصل اجرای عمومی خود را از روز 27 شهریورماه در سالن استاد انتظامی خانه‌ی هنرمندان آغاز کرد. از پوستر این نمایش که پیش از این در رسانه‌ها منتشر نشده بود نیز هم‌زمان با نخستین اجرا رونمایی شد.

محسن میرزاخانی نمایش‌نامه‌ی این تئاتر کمدی را با الهام از نمایش‌نامه‌ی «هنر» اثر «یاسمینا رضا» (ترجمه‌ی علیرضا کوشک‌جلالی) نوشته است.

در خلاصه‌داستان این نمایش آمده: تقابل و رویارویی سه رفیق بر سر یک تابلوِ نقاشی اثر استاد «لئوناردو داوودنژاد».

فرید رحمتی، محسن ‌رضوی‌نیا و میلاد ‌کرباسی در نمایش «لئوناردو داوودنژاد» به عنوان بازیگر حضور دارند.

دیگر عوامل اجرا عبارتند از: بهناز اصغری (تهیه‌کننده)، ایمان یزدی (مجری طرح)، مریم حسنی، مرضیه حسنی، علیرضا فیروزآبادی (دستیاران کارگردان)، حسین کشفی اصل (طراح صحنه و لباس)،کیمیا جواهری (طراح گریم)، اشکان قازانچایی (طراح گرافیک)، مهدی عمادی (عکس و ساخت تیزر)، احمدرضا حجارزاده (امور رسانه و روابط‌عمومی).

گفتنی است علاقه‌مندان به تماشای این اثر، می‌توانند از طریق سایت تیوال در نشانی https://www.tiwall.com/p/leonardo2 بلیت نمایش «لئوناردو داوودنژاد» را پیش‌خرید بکنند و به تماشای آن بنشینند.

نمایش «لئوناردو داوودنژاد» هر شب (غیر از شنبه‌ها)، ساعت 19، در سالن استاد عزت‌الله انتظامی خانه‌ی هنرمندان ایران اجرا می‌شود.

5/5 - (1 امتیاز)
رادیو و تلویزیون

دید و بازدید رمضانی با رادیونمایش

هم‌زمان با فرارسیدن ماه رمضان، دو ویژه‌برنامه «هم‌سفره» و « فصل وصل» روی آنتن شبکه رادیویی نمایش می‌روند. به گزارش روابط‌عمومی رادیونمایش،«هم‌سفره» ویژه‌برنامه افطار ماه

ادامه مطلب »