علیرضا شجاع‌نوری مقابل دوربین یک سریال

هنردستان : علیرضا شجاع‌نوری برای ایفای نقش به تازگی به سریال «آنام» به کارگردانی جواد افشار و تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه پیوست.سریال آنام این روزها در شهر کلیبر تبریز و با حضور بازیگران آذربایجانی در حال تصویربرداری است.

 

به گزارش هنردستان ، سریال آنام این روزها در شهر کلیبر تبریز و با حضور بازیگران آذربایجانی در حال تصویربرداری است. سیروس گرجستانی هم از جمله بازیگرانی است که به این مجموعه پیوسته و چند روز دیگر مقابل دوربین خواهد رفت.

سریال آنام به کارگردانی جواد افشار  مراحل ساخت دکور و انتخاب لوکیشن و بازیگر را پشت سر گداشته و در مرحله تصویربرداری است.

 برای انتخاب بازیگران سریال در فاز اول از چهره‌های شناخته شده و با استعداد تئاتر در آذربایجان استفاده شده است و سیروس گرجستانی به همراه تعداد زیادی از بازیگران تراز اول آذربایجان شرقی و غربی در فاز اول سریال «آنام» مقابل دوربین خواهند رفت.

 فاز اول این سریال که در ۴۰ قسمت تولید می شود و پاییز سال آتی روی آنتن می رود، در شهرستان کلیبر و روستاهای اطراف و همچنین شهر تبریز تولید و پیش‌بینی می شود تا خرداد ماه سال ۹۶ تصویربرداری فاز اول به طول بیانجامد. از تابستان سال آینده نیز فاز دوم سریال در تهران ادامه خواهد یافت.

دیگر عوامل این مجموعه عبارتند از اسماعیل عفیفه تهیه کننده، جواد افشار کارگردان، امیر عباس پیام نویسنده، عزیز علیزاده مجری طرح، آرش زینال خیری مدیر تولید، عبداله عبدی نسب مدیرتصویربرداری، سید جلال موسوی طراح گریم، هادی افشار مدیر صدابرداری، مجید رضا فاضلی برنامه ریز و دستیار کارگردان، امیر کرباسچی و عارفه رشیدی دستیاران کارگردان، داریوش اسقایی منشی صحنه، مجتبی احمدی مشاور رسانه ای، شهرام قدیری طراح صحنه و لباس، سحر خزایی دستیار لباس، سعید قلی زاده، وحید شاه کمانی دستیاران صحنه، مهدی پیله وریان و مرتضی کریمی مدیران تدارکات.

سریال «آنام» محصول گروه فیلم و سریال شبکه ۳ با مشارکت دفتر آموزش و ارتقای سلامت و دفتر سلامت جمعیت و خانواده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه و به کارگردانی جواد افشار که توسط امیر عباس پیام نوشته شده است این روزها مراحل ساخت دکور، انتخاب لوکیشن و بازیگر را پشت سر می گذراند.

منبع : ایسنا

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »