۸۰ درصد «پرستاران» تصویربرداری شد

هنردستان : تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «پرستاران» محصول شبکه یک سیما از مرز ۸۰ درصد گذشت . 

 

به گزارش  هنردستان ، داود هاشمی تهیه کننده سریال «پرستاران» در شبکه یک بیان کرد: تاکنون ۸۰ درصد از سریال ضبط شده است و گروه با تلاش شبانه روزی برای تولید ۲۰ درصد باقیمانده کار می کنند.

وی تصریح کرد: ۱۵ قسمت از فصل دوم این سریال تصویربرداری شده است، صداگذاری و موسیقی آن هنوز به اتمام نرسیده ولی امیدوارم با پشتکار همه عموامل پروژه، تا ۴۰ روز آینده و قبل از آغاز ماه مبارک رمضان، تولید به اتمام برسد و بعد از آن مراحل تدوین نهایی و فاین کات انجام شود.

هاشمی از اضافه شدن محمد فیلی به عنوان بازیگر جدید مجموعه خبر داد و گفت: او قرار است در نقش پدر سیاوش خیرابی ایفای نقش کند. دو روز گذشته گروه در لوکیشن کارخانه ذوب آهن در گرمدره بودند و امروز و فردا هم تصویربرداری در لوکیشن منزل شهروز در میدان تجریش ادامه خواهد یافت.

وی در پایان گفت: پس از آن برای ادامه ضبط، به اورژانس بر می گردیم. همچنین محمد عمرانی، فریبا نادری، شهنام شهابی و الهام طهوری امروز و فردا مقابل دوربین می روند.

مجموعه تلویزیونی «پرستاران» به تهیه کنندگی داود هاشمی و کارگردانی مشترک علیرضا افخمی، محمودرضا تخشید و شهرام شاه حسینی، محصول گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حال تولید است.

منبع : مهر

امتیاز دهید