رامین صبری: توسعه هنر موسیقی در بین جوانان و نوجوانان استان سمنان مثال زدنی است

هنردستان: رییس انجمن موسیقی استان سمنان رشد و توسعه موسیقی در این استان و به ویژه بین نوجوانان و جوانان را مثال زدنی دانست.

 

به گزارش هنردستان، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، رامین صبری روز پنجشنبه در حاشیه هشتمین جشنواره موسیقی استان سمنان افزود: استقبال و حضور گسترده هنرمندان موسیقی در این جشنواره تاییدی بر این ادعا است.

 

 

وی با اشاره به شرکت بیش از ١٠٣ نفر در بخش تک نوازی رقابتی این جشنواره، گفت: روز چهارشنبه در اولین روز از اجرای هشتمین جشنواره موسیقی استان سمنان دو سانس اجرای برنامه توسط هنرمندان در مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان برگزار شد که در سانس عصر با استقبال مردم برنامه تا ٢٢ و ٣٠ دقیقه چهارشنبه شب ادامه داشت.

 

صبری در خصوص نتایج این جشنواره و اقداماتی که برای برترین ها انجام می شود، گفت: برای برترین ها تلاش می شود تا در سطح استان اجرای برنامه داشته باشیم و آنها را برای حضور در دوره های آموزشی و بخش کشوری جشنواره موسیقی جوان حمایت و هدایت کنیم.

 

رییس انجمن موسیقی استان سمنان با تاکید بر اینکه این انجمن امتیازات ویژه ای برای برترین ها قائل می شود، گفت: تلاش برای برگزاری یک دوره مستر کلاس  و دوره های پیشرفته از برنامه های این انجمن است.

 

هشتمین جشنواره موسیقی استان سمنان به مدت سه روز و در دو بخش ویژه و رقابتی شامل گروه نوازی و تک نوازی با حضور هنرمندان موسیقی منتخب شهرهای مختلف استان سمنان در سمنان در حال برگزاری است.

 

در بخش گروه نوازی ٢٤ نفر و در تک نوازی ١٠٣ هنرمند حضور دارند که در زمینه های موسیقی کلاسیک و سازهای ایرانی به رقابت می پردازند.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان دیزاین Porada 2025

فراخوان دیزاین Porada 2025 منتشر شد . به گزارش هنردستان ، این رقابت توسط برند پیشرو ایتالیایی Porada برگزار می شود. در این سری از رقابت تمرکز

ادامه مطلب »
فیلم کوتاه

فیلم‌برداری «تاجی» تمام شد

فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی برجیان به پایان رسید. به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «تاجی» به نویسندگی، کارگردانی

ادامه مطلب »