سینمای هنر و تجربه راه را برای اکران فیلم‌های کوتاه باز کرد

آیین افتتاحیه اکران و نمایش ویژه بسته فیلم کوتاه «ژنریک؛ شش فیلم، شش نگاه» از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران در گروه سینمایی هنر و تجربه شب دوم اسفندماه در سالن شماره دو پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه سینمایی هنر و تجربه؛ در ابتدای این مراسم سازندگان شش فیلم روی سن حاضر شدند و نظرات خود را درباره این مراسم و اکران فیلم کوتاه در گروه هنروتجربه مطرح کردند.

سهیلا پورمحمدی،کارگردان «جان داد» ضمن ابرازی خوشحالی از حضور بی‌نظیر فیلم‌سازان در سالن سینما گفت: از این‌که گروه هنر و تجربه فضایی را برای اکران فیلم‌های کوتاه اختصاص داده، سپاسگزارم. امیدوارم این برنامه ادامه داشته باشد.

نازنین چیت‌ساز،کارگردان «پرتاب ناگهانی یک فیل» نیز بیان کرد: خرسندم از این‌که فیلمم در اولین بسته فیلم کوتاه در هنر و تجربه حضور دارد. قرارگرفتن فیلمم در کنار فیلم‌های دوستان فیلمسازم، برایم بسیار خوشحال‌کننده است. از تمام فیلم‌سازانی که برای تماشای این بسته به سینما آمدند تشکر می‌کنم.

سجاد ایمانی،کارگردان «خنده بی‌دلیل گوزن‌ها» نیز با تاکید بر این‌که باید نمایش بسته فیلم کوتاه در هنر و تجربه ادامه‌دار باشد،گفت: امیدوارم با تماشای فیلم‌های کوتاه، مخاطبان تشویق و ترغیب بشوند تا برای دیدن بسته‌های دیگر دوباره به سینما بیایند. سپاسگزارم که برای تماشای فیلم‌های کوتاه در این مراسم حضور داشتید و امیدوارم نمایش بسته فیلم کوتاه در گروه سینمایی هنر و تجربه تکرار شود.

محمد آهنگر،کارگردان «امروز جمعه است» نیز تصریح کرد: سپاسگزارم که راه را باز کردید برای دیده‌شدن فیلم‌های کوتاه و با پرشدن سالن سینما اشتیاق را برای نمایش بسته‌های دیگر در گروه سینمایی هنر و تجربه بیش‌تر کردید.

گروه سینمایی هنر و تجربه تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران را در قالب بسته فیلم کوتاه از امروز چهار‌شنبه سوم اسفندماه اکران می‌کند.

در این بسته فیلم‌های «پرتاب ناگهانی یک فیل» به کارگردانی نازنین چیت‌ساز (11 دقیقه)، «جان داد» به کارگردانی سهیلا پورمحمدی (15 دقیقه)، «خنده بی‌دلیل گوزن‌ها» به کارگردانی سجاد ایمانی (20 دقیقه)، «کبود» به کارگردانی علی توکلی (20 دقیقه)،«کپسول» به کارگردانی امیر پذیرفته (20 دقیقه) و «امروز جمعه است» به کارگردانی محمد آهنگر (14 دقیقه) به نمایش درمی‌آیند.

علاقه‌مندان به فیلم کوتاه می‌توانند با مراجعه به سایت‌های فروش بلیت برای تماشای این آثار بلیت تهیه بکنند.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »