ریاست «الهه نوبخت» در هیأت داوران جشنواره فیلم «زنان» بیروت

«الهه نوبخت»، تهیه‌کننده سینمای ایران، رئیس هیأت داوران بخش مسابقه «فیلم‌های کوتاه مستند و انیمیشن» در ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «زنان‌« بیروت BWFF با موضوع «زنان برای رهبری» در کشور لبنان شد.

به گزارش سایت هنردستان، او که ماه گذشته برای سومین بار در جشنواره بین‌المللی فیلم «برلین» با تهیه‌کنندگی فیلم مستند سینمایی «دروازه‌ی رؤیاها» در بخش مسابقه «نسل‌ها» حضور داشت؛ پیش از این، داوری جشنواره‌های جهانی از جمله جشنواره بین‌المللی فیلم «فیفوگ» در سوئیس، جشنواره بین‌المللی فیلم «مذاهب امروز» در ایتالیا و جشنواره بین‌المللی فیلم «منا» در هلند نیز بوده است.

فیلم بلند مستند «دروازه‌ی رؤیاها» به کارگردانی «نگین احمدی» و به تهیه‌کنندگی «الهه نوبخت»، در دومین اکران بین‌المللی خود در بخش مسابقه «مستند بلند» در ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «زنان»‌ بیروت نیز حضور دارد.

الهه نوبخت

«دروازه‌ی رؤیاها» در ادامه حضورهای جهانی خود در سومین حضور بین‌المللی خود، در نوزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «کاسموراما» در شهر تورندهایم درکشور نروژ روی پرده می‌رود.

ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «زنان بیروت» با مدیریت «سام لهود» رئیس انجمن فیلم بیروت و با آثاری از کارگردانان کشورهای مختلف در چند بخش از جمله بخش مسابقه «فیلم‌های بلند داستانی»،«مستند بلند»،«فیلم‌های کوتاه مستند و انیمیشن»،«فیلم‌های کوتاه حرکات موزون» و همچنین نشست‌های تخصصی از روزهای 14 تا 20 اسفندماه (۵ تا ۱۱ مارس ۲۰۲۳) در شهر بیروت لبنان برگزار می‌شود.

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »