تخفیف ویژه نمایش هملت برای دانشجویان

هنردستان: دانشجویان می‌توانند با مراجعه به گیشه تئاتر شهر و ارائه کارت دانشجویی، از تخفیف ویژه نمایش هملت استفاده کنند.

به گزارش هنردستان، بلیت نمایش «هملت» به کارگردانی آرش دادگر چهار روز با تخفیف ۵۰ درصدی به دانشجویان ارائه می‌شود و دانشجویان می‌توانند با مراجعه به گیشه تئاتر شهر و ارائه کارت دانشجویی، از این تخفیف استفاده کنند. این تخفیف شامل ۲۷ و ۲۸  فروردین و سوم و چهارم اردیبهشت ماه است.

 

تخفیف دانشجویی نمایش «هملت» فقط شامل مراجعین حضوری است و خریدهای اینترنتی را دربرنمی‌گیرد.

 

نمایش هملت همچنین دوشنبه ۲۸ فروردین‌ماه میزبان اهالی رسانه خواهد بود.

 

این نمایش که از ۱۷ فروردین در سالن اصلی مجموعه تاترشهر روی صحنه رفته‌ است، برداشتی آزاد از نمایش «هملت» شکسپیر است که توسط شهرام احمدزاده بازخوانی شده و با رویکرد اجرایی مدرن هر شب ساعت 30/19 در سالن اصلی تاتر شهر به روی صحنه می‌رود.

 

این نمایش پیش از این توسط آرش دادگر در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر اجرا شده بود. از بازیگران این نمایش به ترتیب ورود به صحنه عبارتند از: مهران امام بخش، حسام منظور، بهروز کاظمی، عمار عاشوری، علیرضا آرا، امین طباطبایی، شبنم فرشاد جو، پانته آ پناهی ها، مونا فرجاد، امیر رجبی، رسول مکوندی، نامیرا حفیظی و افشین صفرى.

 

نمایش «هملت» که کاری از گروه تئاتر کوانتوم است در سال 2014 پنج اجرا در کمپانی پیکولو تاتر میلان ایتالیا داشت، پیش‌تر برنده جایزه بزرگ و بهترین کارگردانی و طراحی صحنه از جشنواره بین‌المللی تئاترفجر شده بود. این نمایش همچنین به عنوان بهترین نمایش از نگاه منتقدین تاتر لهستان در سال 2016 انتخاب شده بود.

 

نمایش «هملت» از 17 فروردین ماه هر شب ساعت 30/19 در سالن اصلی تاترشهر روی صحنه می‌رود.

 

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از: نویسنده: شهرام احمدزاده، کارگردان: آرش دادگر، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز : رضا قاضیانی، طراح صحنه: آرش دادگر، دستیار دوم کارگردان : عرفان شافعی، مدیرتولید: وحید لک، عکاس: رضا قاضیانی، دستیاران صحنه : ایمان لطفیان ، رژین دباغی، طراح لباس: الهام شعبانی، طراح گریم: سارا اسکندری، طراح پوستر و بروشور: امیر رجبی، مدیر فرهنگی و مشاور رسانه‌ای: مریم نراقی، موسیقی انتخابی/ اجرای موسیقی: امیر جاهد (سرپرست گروه) ، امیر حسین زارع ، رها برخورداریان ، شهاب فارسی (گروه پاره خط).

 

ساخت دکور فلزی : ایمان نوابی، ساخت آکسسوار : رضا کرمی زاده ، پوریا نیک اقبال ، امیر صالح

 

دوخت لباس: زهره سلیمی پناه، دستیار لباس : معصومه یادگاری، مترجم و مدیر سایت گروه: سعید قدوسی نژاد.

 

منبع: ایلنا

امتیاز دهید