درباره آخرین پروژه ناتمام عارف لرستانی

هنردستان: آخرین مجموعه‌ای که عارف لرستانی در زمان حیات خود در آن ایفای نقش کرد، «پیکسل» به کارگردانی محمود معظمی بود. این پروژه هنوز در مرحله‌ تدوین و صداگذاری است و قرار است در شبکه نمایش خانگی توزیع شود.

 

در پی اعلام خبر درگذشت عارف لرستانی که به طور ناگهانی و در سن ۴۵ سالگی اتفاق افتاد، حامد عنقا – نویسنده و طراح مجموعه «پیکسل» -درباره‌ی همکاری‌اش این بازیگر با مجموعه پیکسل مطالبی را بیان کرد.

 

این نویسنده با اشاره به اینکه سابقه دوستی‌اش با عارف لرستانی به سال‌ها قبل برمی‌گردد، بیان کرد: در اولین سریالی که به عنوان کارگردان با نام «به همین سادگی» ساختم، عارف لرستانی یکی از اصلی‌ترین بازیگران این مجموعه بود. او در آن زمان به عنوان یکی از بازیگران جوان و هنرمندی که در کارهای مهران مدیری ایفای نقش کرده بود، مطرح بود.

 

او ادامه داد: شروع همکاری ما پرتنش و با قهر و دعوا بود اما در ادامه یکی از صمیمی‌ترین رفقای این ‌سال‌ها شدیم. معمولا رفاقت‌هایی که از دل دعوا بیرون می‌آید پایدارتر است. در این سال‌ها قرار بود بیشتر با یکدیگر همکاری کنیم اما یا او سرکار بود و یا فرصت نمی‌شد. زمانی که «قلب یخی» را کار می‌کردم عارف نیز در قهوه تلخ همکاری داشت اما یکی از جدی‌ترین مخاطبان قلب یخی بود و از این مجموعه حمایت می‌کرد.

 

نویسنده «تنهایی لیلا» با اشاره به حضور عارف لرستانی در مجموعه «پیکسل» توضیح داد: عارف قرار بود یکی از نقش‌های اصلی «پیکسل» را ایفا کند و اما به دلیل بیماری و درد پا که راحت نمی‌توانست راه‌ برود نتوانستیم بیش‌تر همکاری داشته باشیم اما به دلیل علاقه‌ای که داشتیم. این همکاری در پیکسل شکل گرفت و او یکی از نقش‌های مکمل کار را بر عهده گرفت و حضور او فارغ از مسائل حرفه‌ای بود.

 

عنقا در پایان با ابراز ناراحتی از این که خبر درگذشت این بازیگر شوکه کننده بود، گفت: خبر فوت هر فردی را می‌توانستم درک کنم الا عارف او بمب انرژی بود و هرجا که حاضر می‌شد خنده بر لبان همه می‌آورد.

وی همچنین اشاره کرد که در حال حاضر مشغول تدوین این مجموعه است.

 

منبع: ایسنا

امتیاز دهید
هنرهای تجسمی

فراخوان عکاسی 2024 head on

فراخوان عکاسی 2024 head onمنتشر شد. به گزارش هنردستان ، این مسابقه توسط بنیاد Head On، یک سازمان غیرانتفاعی در استرالیا اداره می شود.شما می

ادامه مطلب »
نمایشگاهها

گردهمایی هنرمندان و شاعران برای سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط‌عمومی نگارخانه تخصصی هنرهای ایرانی اسلامی «ترانه باران»، سوگواره عاشورایی «قلم نینوا» اجرای هم‌زمان نقاشی‌خط، نقاشی، خوش‌نویسی، شعرخوانی و نی‌نوازی هم‌زمان با فرارسیدن

ادامه مطلب »