مراسم رونمایی فیلم «داستان سیاوش» برگزار شد

داستان سیاوش، برداشتی آزاد از فیلم «بوف کور» است

آیین افتتاحیه اکران و نمایش ویژه فیلم سینمایی «داستان سیاوش» به نویسندگی و کارگردانی امیر اسکندری و تهیه‌کنندگی امیر سیدزاده 21 اسفندماه با حضور کارگردان و عوامل فیلم در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

بنا بر گزارش سایت هنردستان به نقل از روابط‌عمومی گروه سینمایی هنر و تجربه، امیر اسکندری ـ کارگردان فیلم سینمایی «داستان سیاوش» ـ ضمن خوشامدگویی و تشکر از حاضران در سالن گفت: برای  اکران  این فیلم در گروه سینمایی هنر و تجربه تشکر می‌کنم. علاقه داشتم فیلم اقتباسی بسازم و داستان سیاوش را ساختم این اثر برداشتی آزاد از داستان «بوف کور» است.

ملیشیا مهدی‌نژاد یکی از بازیگران فیلم «داستان سیاوش» نیز بیان کرد: بسیار خوش‌حالم که بعد از هفت سال این فیلم اکران شد. فیلم‌نامه اثر برایم جذاب بود، چون این نقش توسط بازیگران خانم کم‌تر اجرا شده است.

یاور احمدی‌فر، دیگر بازیگر «داستان سیاوش» نیز گفت: خدا را شکر این فیلم به ثمر رسید و خستگی همه رفع شد. برای این فیلم بسیار زحمت کشیده شده اما زمان اکران آن بسیار طولانی شد. امیدوارم کارهای بعدی با موفقیت و سریع‌تر انجام شود.

بازیگرانی مانند مجید مظفری، ترلان پروانه، آناهیتا درگاهی، ملیشیا مهدی‌نژاد، بیتا خردمند، صحرا اسدالهی، یاور احمدی‌فر، علی افشاری و محمدعلی ساربان در این اثر به ایفای نقش پرداختند.

در خلاصه‌داستان این فیلم آمده: سیاوش یک نویسنده است که سال‌ها پیش به جرم قتل همسرش دستگیر و اعدام شده است. پس از گذشت چند سال آنیتا دخترِ سیاوش در پی کشف سوال‌های خود از این اتفاق است.

«داستان سیاوش» از روز چهارشنبه 24 اسفند به صورت آنلاین توسط گروه سینمایی هنر و تجربه و از طریق سایت هاشور اکران می‌شود.

5/5 - (1 امتیاز)