مراسم رونمایی مستند سینمایی «برای پس از مرگم» برگزار شد

بهترین اتفاق برای فیلم مستند، اکران و نمایش است

مراسم اکران افتتاحیه مستند سینمایی «برای پس از مرگم» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی عبدالرضا نعمت‌اللهی محصول مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی شب 22 اسفندماه توسط گروه سینمایی هنر و تجربه در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

بنا بر گزارش سایت هنردستان به نقل از روابط‌عمومی گروه سینمایی هنر و تجربه، در ابتدای این مراسم پیام ویدیویی عبدالرضا نعمت‌اللهی کارگردان فیلم که در خارج از کشور حضور دارد، پخش شد.

در بخشی از این پیام نعمت‌اللهی با تشکر از محمد حمیدی‌مقدم، مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی که از ساخت این فیلم حمایت کرد،گفت: از گروه هنر و تجربه تشکر می‌کنم و بسیار قدردان این موقعیت هستم، زیرا این مراسم، اکران و نمایش فیلم مستند بهترین اتفاقی است که می‌تواند برای یک اثر بیفتد.

او ادامه داد: فیلم «برای پس از مرگم» پرونده‌ای است درباره علی صفائی حائری و شاید کمی متفاوت باشد با سایر فیلم‌هایی که در این‌باره ساخته شده‌اند.

در این مراسم محمد حمیدی‌مقدم مدیرعامل، عبدالحسین بدرلو معاون مستند، جمعی از مدیران مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، علیرضا حسینی رییس انجمن صنفی تهیه‌کنندگان مستند و عضو هیات‌مدیره خانه سینما، مصطفی رزاق‌کریمی، سهیل کریمی جمعی از علاقه‌مندان سینمای مستند، عوامل فیلم «برای پس از مرگم» و جمعی از شاگردان و علاقه‌مندان صفائی حائری حضور داشتند.

مستند «برای پس از مرگم» به کارگردانی عبدالرضا نعمت‌اللهی فیلمی درباره اندیشمند و عارف فقید، صفائی حائری مشهور به عین صاد است.

در این فیلم چهره‌های مختلف فرهنگی هنری مانند محمدمهدی عسگرپور، منوچهر محمدی، نادر طالب‌زاده، علیرضا داودنژاد، خسرو باقری، بیژن بیرنگ، عبدالمجید معادی‌خواه، منیره صفایی، فروغ احراری و محسن بغدادی حضور دارند.

این فیلم نامزد بهترین کارگردانی، بهترین تدوین، بهترین پژوهش در‌ بخش ملی شانزدهمین دوره جشنواره سینماحقیقت و برنده جایزه ویژه شبکه مستند شده است.

مستند «برای پس از مرگم» از 24 اسفند در گروه سینمایی هنر و تجربه و از طریق سایت هاشور به صورت آنلاین اکران می‌شود.

امتیاز دهید