سریال «سرزمین کهن» در پایان راه تولید

هنردستان : تصویربرداری سریال «سرزمین کهن» به کارگردانی کمال تبریزی و تهیه کنندگی محمد مسعود در شهرک غزالی در حال پیگیری است.

به گزارش هنردستان ، تصویربرداری سریال «سرزمین کهن» به کارگردانی کمال تبریزی، تهیه کنندگی محمد مسعود و سید جمال سید حاتمی و نویسندگی علیرضا طالب زاده این روزها در شهرک غزالی ادامه دارد.تصویربرداری این سریال تا یک ماه آینده ادامه دارد و گروه تولید مشغول به ضبط فاز سوم از این سریال هستند.

 

به گزارش هنردستان ، تصویربرداری سریال «سرزمین کهن» به کارگردانی کمال تبریزی، تهیه کنندگی محمد مسعود و سید جمال سید حاتمی و نویسندگی علیرضا طالب زاده این روزها در شهرک غزالی ادامه دارد.

تصویربرداری این سریال تا یک ماه آینده ادامه دارد و گروه تولید مشغول به ضبط فاز سوم از این سریال هستند.فاز اول این سریال که محصول شبکه سه سیما است در دهه 30 می‌گذرد، فاز دوم در دهه 40 و فاز سوم در دهه 50.

تغییر زمانی حدود 20 سال از فاز یک تا سه باعث شده تا بعضی از شخصیت‌های سریال در فاز سه تغییر کنند. آرش مجیدی، سعید راد، پریوش نظریه، گلچهره سجادیه، حسین مهری و … از جمله این بازیگران هستند.

از دیگر بازیگران این سریال می‌توان به: نیکی کریمی، محمدرضا فروتن، حسن پورشیرازی، فرشته صدر عرفایی، جعفر دهقان، امیر آقایی، شبنم قلی خانی، الهام حمیدی، ثریا قاسمی، علی شادمان، پژمان بازغی، هنگامه قاضیانی، میترا حجار، پرویز پورحسینی، حسین محجوب، بیتا فرهی، هومن سیدی، مهرداد ضیایی، لیلا زارع، آشا محرابی، محسن تنابنده، جواد عزتی، رسول نقوی، شیوا بلوچی، متین حیدرنیا، امین رحیمی، درشن سینک، بهرام کمیجانی، فریبرز گرم رودی، آرش مجیدی، پریوش نظریه،‌مهران رجبی و… اشاره کرد.

منبع : فارس

امتیاز دهید