جشنواره ترایبکا با مستندی درباره موسیقی کلید می‌خورد

هنردستان: دست اندرکاران جشنواره ترایبکا اعلام کردند اولین اکران جهانی فیلم مستندی درباره کلایو دیویس به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره ترایبکا در نیویورک در تاریخ ۱۰ آوریل انتخاب شده است.

 

به گزارش هنردستان، به نقل از اسکرین دیلی، فیلم «کلایو دیویس: موسیقی متن زندگی‌های ما» به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره ترایبکا در نیویورک انتخاب شده است.

 

 

این فیلم در سالن موسیقی رادیوسیتی اکران می‌شود و پس از آن کنسرتی به مناسبت گرامیداشت این چهره مطرح موسیقی و تهیه کننده برپا خواهد شد.

 

«کلایو دیویس: موسیقی متن زندگی‌های ما» برمبنای زندگینامه خودنوشت دیویس که سال ۲۰۱۳ منتشر شد ساخته شده و به تشریح وقایعی می‌پردازد که بر زندگی او تاثیر گذاشت.

 

این مستند را کریس پرکل کارگردانی کرده و سفر دیویس از دانشگاه نیویورک تا مدرسه حقوق هاروارد و تا تبدیل شدنش به رییس کمپانی کلمبیا رکوردز را در حالی که تنها ۳۵ سال داشت، توصیف کرده است.

 

بروس اسپرینگستن، بیلی جوئل، بری مانیلو، پتی اسمیت، آرتا فرانکین، آلیشیا کیز، جنیفر هادسن، راد استورات و ویتنی هوستون از چهره‌هایی بودند که با وی همکاری نزدیکی داشتند.  

 

جشنواره فیلم ترایبکا ۲۰۱۷ دیگر سرفصل‌های این دوره خود را در تاریخ یکم مارس اعلام می‌کند. این جشنواره از ۱۹ تا ۳۰ آوریل برگزار می‌شود.

 

منبع: مهر

 

امتیاز دهید