“پدرخوانده” و مایکل جکسون در تالار وحدت

هنردستان: گروه موسیقی لهستانی با اجرای آثاری از موسیقی فیلم‌های کلاسیک و هنرمندان مطرح جهان در تهران روی صحنه می‌رود.

 

به گزارش هنردستان به نقل از گروه موسیقی “پارتیزانت” در تاریخ 8 و 9 اردیبهشت در تالار وحدت به اجرای برنامه خواهند پرداخت تا این سالن قدیمی پایتخت شاهد هنرنمایی دو تن از هنرمندان جهانی موسیقی لهستان باشد.

 

“کریستف توچکو” (نوازنده گیتار) به همراه پسرش “میکوآی توچکو” (نوازنده سازهای کوبه‌ای) اعضای گروه سرشناس “پارتیزانت” را تشکیل می‌دهند که سابقه اجرای زنده و همکاری با بزرگانی چون: جو ساتریانی، آل دی مرلا، استیو لوکاتر و تامی امانول را در کارنامه خود داشته‌اند.

 

این گروه دو نفره که قرار است با اجرای آثاری بی‌کلام از موسیقی فیلم‌های کلاسیک سینمای جهان و بزرگانی چون مایکل جکسون به شیوه‌ای خلاقانه در ایران به روی صحنه بروند، یکی از قطعات ماندگار موسیقی ایرانی را نیز به سبک و سیاق خودشان در کنسرت پیش رو به اجرا در می‌آورند.

 

این برنامه تحت امتیاز موسسه فرهنگی هنری “خانه هنر جوان”، به تهیه کنندگی علیرضا فرهادی و با همکاری فربد فرازپویا برگزار خواهد شد. صبا محمدزاده مدیریت اجرایی این کنسرت را برعهده دارد و کارگردان هنری این کنسرت نیز سیاوش خلبانی است که پرفورمنسی جالب را برای این کنسرت برنامه ریزی کرده است.

 

بلیت فروشی این کنسرت از ظهر دیروز آغاز شده است و علاقمندان می‌توانند جهت تهیه بلیت این کنسرت، به سایت‌های معتبر مراجعه نمایند.

 

اطلاعات و اخبار این برنامه به همراه جرئیات نشست خبری اعضای این گروه به زودی از طریق رسانه‌های رسمی در اختیار دوستداران موسیقی و اهالی رسانه قرار خواهد گرفت.

 

منبع: هنرآنلاین

امتیاز دهید